Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    Természetesen d10 Mágus v1.0-ról beszélek, nem az újról. ;P

    Azért azt tegyük hozzá, hogy nagyon sok elmebeteget odaengedtek egy-egy szabálykönyvhöz a szerkesztőségbe. ;]

    Nézzük meg az új irányvonalat! Após, anyós, mint kidolgozott kaszt. :o :F

    A tápolásról meg annyit, hogy van egy wier 12. szintű nekromantám, ami végigjárta a 12 szintet. Új banda, 12. szintű party, mehetek-e, persze, aszongya a KM. Én meg nem voltam rest és kb 90%-ban én vittem a party-t. De hozzáteszem, egy összeszokott 3 fős banda: 2db 3. szintű boszmester és egy akár első szintű harcos leverhati akármikor, meg lehet szívatni szimpatikus mágiával, térmágiával, stb...

    A másik dolog pl a képzettségek: attól, hogy oda van írva, hogy x. szinten jár, nem azt jelenti, hogy megkapja. Vissza kell térnie a kalandozónak a mesteréhez, rá kell szánni pénzt, időt. Ha olyan képzettséget választ, amit nem kapna meg, akkor találnia kell valakit, aki megtanítja rá, és nem biztos, hogy ''Te figyu, a ramiera mesteri forgatását elsajátíthatnám tőled...'' mondat nyerő lenne... Szóval nagyon szépen vissza lehet fogni a játékosok fantáziáját...

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák