Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justflash

    tag

    válasz honda23 #28535 üzenetére

    Kinek mi. Én pl. tavaly Samu TV-t vettem Sony helyett, az ár/érték arány miatt, nincs baja, bár gari idő lejárta előtt megy is majd tovább.

    Egyébként ha összehasonlítod mondjuk a Sonynál maradva a használt Z3 árak is hasonló sávban mozognak. Újonnan meg ugye ott van az EUR/USD árfolyam, az importőr haszonkulcsa, meg a királyi adó is.

    Viszont van pár eladó motyó:

    N-es routerek 100 mbps-ig:

    TP-Link WR740N - DDWRT firmware- 1 év gari - fix antenna - 2500FT
    D-Link DIR-600 -gyári fw -gari nincs - cseréhető antenna - 2500FT

    AP:

    Tenda N1 - router funkciók nélkül, csak AP - kb cigisdoboz méret - 2000FT

    HDD:

    SAMSUNG 320GB SATA2 - 100/97 (1 felpörgési hiba, áramszünet után jött elő, egyébként semmi baja) - Sentinel kép kérésre - 2500FT

    Ha mindet viszi valaki akkor 7500 az egész, csak porfogó itthon.

    Illetve van még Sony DSC-W800 kompakt fényképezőgép is, szép állapotban, dobozos, kb 200 kép lett vele lőve, az mondjuk 6000FT.

    [ Szerkesztve ]

    mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

  • siti

    senior tag

    válasz honda23 #28535 üzenetére

    vagy azt se, csak magunkat ringatjuk ilyen hitben. ez a márka iránti rajongás (vagy gyűlölet) amiért a marketingesek röhögnek rajtunk, mi meg váltig állítjuk, hogy nem befolyásolnak a reklámok. pedig dehogynem. Pláne amikor elkezdünk érzelmi szálakat fűzni tárgyakhoz (pölö autó). nem kicsit vagyunk elanyagiasodva.

    amúgy érdekesség képen, a lesajnált iphone 4s az első telefonom, amivel még mindig elégedett vagyok. pedig volt nálam sony, samsung, nokia, meg kínai csoda telefon is. A végére mindig oda jutok, hogy ez szebb fotót csinál, telefonálni lehet rajta, üzenetet küld és fogad (és alapból tud ingyen üzengetni almán belül és nem kell messenger, viber, skype, te mit használsz...), navigáció elfut rajta, simán befér a zsebembe. és eddig a legolcsóbb telefonom. Persze várom hogy bekrepáljon és vehessek valami gyorsabbat, de nem akar. :D biztos van olyan, aki a samuval, vagy a kínai csodával van ugyan így. nincs ezzel semmi baj. és a fejekben sem.

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák