Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    válasz regvoltrossz #13583 üzenetére

    Egyenlőre még semmilyen, hétfőn lesz a vizsga...
    Amúgy számítógép szerelő és karbantartó a hivatalos neve...de ilyen jellegű dolgot csak a gyakorlati helyen csináltam :D . A suliba a debian alapismeretek (ftp, quota, dns, dhcp...stb.), hálózat tervezés, felügyelet (cisco tananyag + valós eszközök konfigolása), illetve belekóstoltunk a html, css, php és mysql-be :D . Szóval elég összetett, de erre senki sem kíváncsi...

    Illetve még van egy olyan tervem is, hogy egy hegesztő szakmát is kitanuljak, csak ugye az már nem lenne ingyenes + ösztön díjas sem, mivel eléggé megkavarta a dolgot az állam :((( .

    Köszönöm a segítséget albérlet ügyben, egyenlőre most csak az árakat nézem tájékozódás jelleggel, hogy mire odakerül a sor kicsit okosabb legyek :) .

    #13585 fradi81: :R köszi. Nézegettem én is pár oldalt, hogy mik vannak, de még igazából nem mélyültem bele a dolgokba. Nem feltétlen akarok elhelyezkedni a szakmámba (szvsz nem is lehetne sajnos :( ), munkát illetően nem vagyok válogatás, diákként megjártam a "poklot" is, tudom értékelni a jó munkahelyet még ha nem is keresem magam hülyére.

    De most nyáron is azért fogok/fogunk dolgozni, hogy legalább 2-3 havi lakbér + rezsi...stb. a zsebünkbe legyen. A lényeg, hogy már Szegeden legyünk mikor állást keresünk, mert innen elég macerás volna átjárni állásinterjúkra... :N

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák