Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz liver #10382 üzenetére

    ez tényleg nagy parasztság volt... ha a boltos kölcsönös bizalmat feltételez és nem írat alá mindenről papírt, akkor ilyen vége is lehet köcsög vevők miatt... :( ilyennel mi is találkoztunk már jópárszor... kereskedelemben dolgozok én is és vannak tényleg nagyon tapló vevők... a megoldás: mindenről papírt kell aláíratni az ügyféllel... csak ebből meg az jön le, hogy néhányan hőbörögni fognak... én vastelepen dolgozok... van vagy 20telephelyünk az országban és ha épp nincs valami áru, akkor elintézzük a vevőnek, hogy lehozzák... ha pedig méretre kell szabni valami vastagabb vaslemezt és kp-s vevő kéri, akkor általában előre kifizettetjük vele, mert történt már olyan, hogy valaki levágatta, aztán letagadta és nem is vitte el :W kb hasonló helyzet... aztán meg örülünk, ha 1éven belül véletlenül valakinek pont akkora darab kell... csak hát ebből meg az jött le, hogy néhányan velem is nekiálltak bunkózni, hogy "miért nem vágjuk le neki előre, mert már x ideje nálunk szokott vásárolni?" (hozzátenném, az ilyen ügyfelek is tudnak irtó köcsögök lenni... nem kell őket félteni... pl a fuvarosuk úgy jön, hogy 3 kamion áll előtte és várnia kell, tolakodik, hívja a főnökét... az hívja a mi főnökünket és lebaszat, hogy: "mi az, hogy nem szolgáljuk ki soron kívül?" :W )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz stol #10476 üzenetére

    ezen így 2jéger+1kalinka+3dreher bak után hatalmasakat röhögtem :DD "Wileress" :) amúgy nem akarok lehúzni a terméket, de munkatársam folyamatosan madaras teszkóból vásárol labtec termékeket és szív mindegyikkel... gariztatja őket párhavonta... lehet h csak ő a balfék, mert a simson robogóival is szívja a vérerest meg a kocsijával (daewoo lanos) is szerintem átküldték a palánkon, mert arra is havi szinten 30-40ezreket költ :W :W

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz eziskamu #10480 üzenetére

    nekem is csak a hangfal genius (2.0 360x) de elég szépen szól az árához képest :) bill+egér a4tech... nem egy logitech, de szerintem olcsóbb kategóriában a legjobb és meg vagyok velük elégedve... előtte 1000huf alatti teszkós hama egereket nyúztam, de volt, hogy a masszív diablo2-zést nem bírták :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz stol #10482 üzenetére

    azt is nézegettem, de vagy 2x annyiba került és 2.0 rendszerre nem akartam annyit költeni... majd ha nagyobb lakásunk lesz, akkor jobban fogunk amúgy is állni és akkor jönni fog valami izmosabb 5.1 :) ilyen ezerforintos teszkós vackokhoz képest viszont ég és föld a különbség... 35m2-es panelban meg az "ereje" is elég :))

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    hát én nem számtekboltban dolgozok, hanem vastelepen (igaz főleg számítástechnikával kapcsolatos dolgokat intézek), de nálunk is szoktak lenni agyrohasztó dolgok... :W amikor a lakatos(! és itt nem a névre gondolok, hanem foglalkozásra) vevő mondjuk 40x4-es profilt kér... ami alapesetben 40x40x4mm-es zárt profil szerintem... aztán pár nap múlva rájön, hogy neki nem is zártszelvény kellett volna, hanem szögvas :W vannak ilyen dolgok... pár ügyfelet alapból rühellek, mert ami az előző kommentekben is volt: köszönni nem tudnak és olyan bunkó stílusban adják elő magukat, hogy az kriminális... és többször is előfordult 1-2vel, hogy direkt nekiálltak kötekedni mondjuk a kolléganőmmel, aki még nálam is 100szor "vevőbarátabb" stílusú... nem egyszer volt olyan helyzet, amikor legszívesebben megstukkoltam volna a "kedves ügyfelet"... hála a nyugodt stílusomnak: nem tettem... viszont 1-2 raktárosunknál volt, hogy elszakadt a cérna és a vevő bezárkózott inkább a kocsijába, nehogy megverjék :DD valahogy én sem díjazom, ha az eladót semmibe nézik... annak viszont örülök, hogy eddig 2.5év alatt 1szer nem kérték a panaszkönyvet nálunk... (igaz főleg fuvarosok fordulnak meg nálunk, nem konkrétan a "vevők" az adott cégektől... inkább azokkal szokott gond lenni, akik párezer forint értékben visznek dolgokat...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TexT-BoY #10608 üzenetére

    én azt szeretném, ha úgy fütyülne meg prüttyögne, mint r2d2 :DD az is művészet lenne, ha valaki olyan stílusban nyomná... méghozzá írásban :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz neduddki #10612 üzenetére

    én a srácnak mondtam, aki téged kritizált, hogy ha kedve tartja, váltson r2d2 stílusba :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #10616 üzenetére

    ilyen: "fitty-fütty-piritty-pürütty-csüp-csüpp-csíppp" stílusban :) nem láttál még star wars-t? :) nagy show lenne, ha valaki úgy tudna írni, mint r2d2... és még nagyobb szám, ha valaki fordítani is tudná :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz stol #10633 üzenetére

    melyik boltban voltak ilyen "ügyesek"? legalább 6ezeré' tett volna tényleg a zacsiba a páciensnek egy kis heroint, hogy elfelejtse ezt az élményt :W

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    a lábvisszagörbítéssel "csak" annyi a probléma, hogy elgörbülni nagyon szépen el tudnak, de ha visszafelé próbálod, akkor 99.9%, hogy el is fog törni... akármilyen óvatos is akarsz lenni... ilyenek ezek a fránya lábak :W láttam már mondjuk pár ide vinyót, aminek az "okos" júzer az adatcsatiját szépen feszegetve szedte le, ettől valamelyik sarki láb kicsit görbült, aztán a visszarakás még rosszabbul sikerült és 90fokban görbült a láb... (nem talált lyukat és passzírozódott rendesen...) tuti, hogy törik visszahajlításnál :(

    az alapvető probléma: hogy fizikailag sérült lett a termék, amitől bukott a gari... ezt kellene a fószernek megértenie... :( ha én szétkapok egy vinyót, akkor hiába viszem vissza, hogy badszektoros és hiába bizonygatom, hogy "nem azért, mert szétszedtem és teliment porral, hanem előtte is sz@r volt már", szerintem kiröhögnek és elküldenek a halál retkes ****ára...
    már megint mondom: nem csak jogok, hanem kötelességek is vannak... neki kötelessége lett volna vigyázni a termék 100%os épségére... nem tette... akkor jogokért se pattogjon...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    hasonló sztorim van... nettel/kábeltévével kapcsolatban...

    2008 március 1-ével költöztem a lakásomba, először 1hét alatt felújítottuk, aztán mentem beköttetni a tv-t/netet... elvileg azzal a szolgáltatóval volt szerződése az előző lakónak is, mint nekem... megbeszéltük, hogy pénteken jönnek majd délután bekötni... jöttek is rendes késéssel... az elosztót felrakták meg a csatikat a kábelre... modemet is hoztak meg ami kell... pár perc alatt összerakták a cuccot, aztán siettek is elfele, hogy párperc alatt megtalálja majd a kapcsolatot meg minden... hívjam az egyiküket, ha nem jó és másnap kijön... na, nem lett jó... hívom másnap a srácot délelőtt 8kor: mindjárt jön... hívom 9kor: mindjárt jön... hívom 10kor: fél12kor jön... hívnám délben... (ebédre voltunk hivatalosak) erre kinyomja... el is mentünk otthonról... délután szintén kinyomogatta...
    hétfőn hívom reggel az ügyfélszolgálatot, hogy mi a bajom meg milyen faszkalap szerelőjük van... meg nehogy ki merjék számlázni azokat a napokat, amikor nem volt szolgáltatás, mert abból bajuk lesz... délután jött a szerelőjük... szerencsére nem a péntekiek, mert abban nem lett volna köszönet... ő első lépésként kérdezi: lépcsőházban hol megy a kábel? van egy "szekrény", amiben ott az elosztó... kinyitom: el van vágva :W így "kötötték ki" a szolgáltatást előttem... szép... de erre nem voltak képesek, hogy a "szerelők" ezt leellenőrizzék... többször is balhéztam ezekkel a kábeltévésekkel és általában amikor a hülye hibájukból nincs hosszabb ideig szolgáltatás, mindig jelzem nekik, hogy arra az időre ne is számlázzanak... :) szerintem ez is így normális és sokan erről sem tudnak és simán fizetnek ilyenkor is...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TheReMiXeR #10953 üzenetére

    miért nem mondtad neki, hogy: "ha hoz nekem egy doboz sört, megnézem gugliban" :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Zolás #10958 üzenetére

    bírom az ilyen bannereket... (legszívesebben deportálnám a kitalálóit szibériába) hét elején jön a főnököm, hogy: "netezett és felugrott egy ablak, hogy: az ön gépe ígymegúgy fertőzött, stb... aztán lefuttatta a víruskeresőt, ami nem talált semmit... most mi van? valami vírus van a gépén, amit nem lát a kereső?" aztán mondtam neki, hogy nyugodjon meg, ez csak ilyen idióta "pánikkeltő" hirdetés... nincs vírusa... elég jó víruskeresőt használ a cég, ami kb. napi szinten frissül... erre megnyugodott... de ha belegondolok, hogy a naiv/hiszékeny embereket mennyire be tudják ezzel csapni, akkor elkap az ideg... :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz tlac #10967 üzenetére

    akkor borulj ki rajta, hogy ide jött ilyen kéréssel... :P

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz szumo #11003 üzenetére

    ismerős helyzet... ezért "rejtőzködök" szinte folyamatosan :) általában akkor találják meg az embert legtöbben, ha amúgy is tropa... ez ilyen murphy-törvény... van olyan nap, amikor akkora a pangás, hogy már várja az ember, hogy csinálhasson valamit, máskor meg olyan ütemben áraszt el a meló, hogy óráról órára úgy érzem, hogy sehova nem haladok, hanem csak szaporodik minden :( (leszámítva engem...)

    most néztem a metrós újságot, milyen "csúcskonfigok" vannak benne... hát a legkisebb valami atomos akármi, a legnagyobb sem olyan sokkal komolyabb a 9800gt-vel, de az vagy 3szor annyiba is kerül... együtt érzek azokkal, akik kifognak pár júzert, akik logikusan végiggondolva megveszik a legkisebbet (persze az atomosat) és pártízezres ráfordítással erőművet akarnak belőle varázsolni... (jó lenne, ha minden olyan egyszerű lenne, ahogy gondolják...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz liver #11009 üzenetére

    asszem 45 fával az atomos gép... 160as vinyóval, 1giga rammal meg integrált vga-val... tokkal-vonóval... nagyon kecsegtető lehet, ha valaki nem ért hozzá... aztán jöhet karácsonykor a kellemetlen meglepetés, ha a gyerek mondjuk megpróbálja megerőszakolni az újonnan kapott nfs-el... :( nem irigylem az ilyen multikban dolgozókat és a szervizeseket sem... főleg, hogy tapasztaltam már én is, hogy: nem lehet egyszerűen 1-2 vevőnek elmagyarázni, hogy nagyon jót, nagyon olcsón NEM lehet kapni... a fenti példánál maradva: sokan azt hiszik, hogy a "160gigás gép majdnem mindenre elég lesz" (az a "giga" a varázsszó... a megapixel rokona... csak más megvilágításba helyezi a dolgokat, ha pl. vinyónál/ramnál/vga ram-nál beszélünk róla vagy esetleg gigaherceket emlegetünk...)
    amúgy szerintem időnként a lidl-ben is megfordulnak komplett konfigok... asszem itt a plusban (most már spar) vagy a penny-ben is láttam ilyet... mindig jót röhögök rajta, hogy mit keres ott? :) arra építenek, hogy valaki leszalad egy kenyérért és közben megveszi a 40-50ezres "porfogót" is?

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Balinov #11012 üzenetére

    hm... az nem rossz... itt a városban nincs aldi és a katalógusok sem jutnak el hozzám... ellenben a teszkós/madarasteszkós/metrós katalógusokban mindig szokott olyan konfig lenni, amin lehet röhögni... aztán sajnálni előre a szervizeseket, akikhez viszik majd tucatszámra...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #11044 üzenetére

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Pötyi #11074 üzenetére

    tegyél rájuk ilyen címkét: "ne bántsd! ő sem bánt téged!" :) (esetleg egy kicsit durvábbat: "ne bántsd, mert szétverem a ***** fejeden!" ;] ) én sem szeretem egyébként, ha használják a cuccaim... elviszik ide-oda és otthagyják, stb...

    ui: egyébként egyik kolléganőmnek "zümmögős tűzőgépe" van... csomószor jártam már benn nála és láttam, hogy beledugja a papírt, zümm... és már össze is van tűzve... egyszer majd kipróbálom (eddig nem éreztem rá késztetést) és elmondom, mi benne az olyan "húdeérdekes" :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz szumo #11081 üzenetére

    hétvégi sztori, ami ide illik... először nevettem, majd majdnem sírtam és inkább ittam egyet... :)

    szombat délután döglök otthon, nézem a meccseimet, közben megy az msn... egyik ismerősöm feljött és elkezdtem vele dumálni (informatikusnak tanul a gyerek mellesleg... már hosszabb ideje tolja a 3éves fősulit, mint harry potter a varázslóképzőt...) először meglepődtem, mert a mindenféle szavakat helyettesítő csillogó biszbasz helyett normális szavakat írt... aztán pár perc múlva ki is derült, hogy mi ennek az oka: gallyra ment a gépe... táp+lap+vinyó hármas elköltözött az örök bitmezőkre... panaszkodott, hogy mennyire megszívta, stb... kérdem: "milyen táp volt?" kb. "mittomén" volt a tömör válasz :) mondtam neki, hogy érdemes lenne beruháznia valami 8-10ezres normális tápba, nem 4ezres sz@rt venni, ami utána (jobb esetben csak) 20-30ezres kárt okozva döglik ki... mondott ezen a ponton valami márkát, amit ajánlottak neki, hogy az nem is drága meg milyen jó... kb. soha nem hallottam még róla... aztán szépen lassan kiderült beszélgetés közben, hogy az elmúlt 1 hónapban 2-3 vinyó is meghalt nála, amit kölcsönbe kapott... :W gondolom nem tűnhetett fel neki, hogy ez talán nem a véletlen műve... kezdett kicsit felmenni a vérnyomásom és belinkeltem neki stol egyik tesztjét, hogy "nézze meg és próbáljon együtt érezni a hw-eivel... aztán ha akar, vegyen olcsó/sz@r tápot..." :)

    még mindig nem értem, hogy majdnem mindenki miért tápon akar spórolni mindig? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz szumo #11123 üzenetére

    szép látvány... mit kent rá? fogkrémet és rá is verte még a tetejére kicsit? :) gondolom nem hallott arról, hogy a paszta lényege az lenne, hogy a lehető legkisebb mennyiséggel kitöltse a gpu/cpu és a borda közti felületi érdességet... :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TheReMiXeR #11310 üzenetére

    én 2 boltban szeretek vásárolni itt kecskeméten... egyik helyen már vagy 10éve időnként felbukkanok és a garis ügyintézésük 5*-os... soha nem kekeckednek semmivel és több dolgot is legariztattak úgy, hogy nem is lett volna kötelességük... egyik esetben haverom lg cd-romjában szétrobbant egy lemez olyan szinten, hogy ha mozgattad a meghajtót, olyan hangja volt, mintha aprókaviccsal lenne tele... szervizes srác a szemem előtt 1 pillanat alatt szétkapta, kitakarította... tesztgépbe benyomta, próbálta: folyamatosan kiadta a tálcát a meghajtó... erre: "na, ez alapos indok egy garis cserére", felküldték nagykerbe és 1-2héten belül megkaptuk az újat... (ha a lemez hibájából történik a meghibásodás, az elvileg nem a meghajtó hibája és nem indok a cserére) másik esetben egy asus m2n-es lapom adta meg magát, mert kapott (valószínűleg) a netszolgáltatóm jóvoltából egy egészséges túlfeszt az ethernet csatlakozó irányából... ezt is küldte cserére és mondta, hogy: "gyakori eset, abban az időszakban tucatszámra jártak így az ügyfelek... nem lenne ok a cserére, de ők jófejek és mindent az ügyfélért" :) na, őket az ilyen dolgok miatt kedvelem... mellesleg árakban is elég jók...

    a másik helyet meg azért szeretem, mert a sráccal lehet bizniszelni rendesen... használt gépeket is rak össze és aránylag normális áron beszámít mindent... (lehet, hogy aprón jobb áron is el tudnám passzolni a dolgokat, de biztosabb, ha azonnal elmegy a régi és nem fordulhat elő, hogy a nyakamon marad)

    szerintem sokat számít a bolt, ahol vásárol az ember és a boltosok a hozzáállással rengeteg ügyfelet meg tudnak fogni... mistralban járt úgy egyik évfolyamtársam, hogy kb. 5-6éve vett valami 25-30ezres vga-t, amit otthon kibontott és le volt törve róla 1-2 alkatrész... vitte is vissza azonnal, ott meg elhajtották, hogy: "biztos ő törte le" :W sógorom már lassan 20éve benne van a számtekboltos bizniszben és ő is szidta anno nagyon őket... mondta, hogy rendesen verni kellett náluk az asztalt, ha gariról volt szó... inkább másik 2 nevesebb nagykerbe járt áruért, ahol mindig korrektek voltak vele (egyik a r*****s, másiknak most nem ugrik be a neve)

    hogy kicsit on is legyek... tegnap kicsit megmosolyogtatott a következő helyzet:
    kolléganőm kérdezte, hogy
    -mennyi memória van a céges gépekben?
    -512mbyte (2x256mbyte van a kis pavilion-okban)
    -ennyire gyengék ezek a gépek? az ő pendrive-ja is már 4gigás :B

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ati012 #11448 üzenetére

    utolsó kérdésre szerintem lehet a válasz egy hitvány-kódgány tápegység... (vagy valami közeli rokona) egyik ismerősöm sz@r táppal ölt le 1-2 hét alatt 2-3 vinyót, mire az "all in!-t mondott" és vitt magával szinte mindent... :(

    #11452: szvsz. jelentsétek fel lazán... ilyennel azért nem illik viccelődni és szerintem a rendőrség is kíváncsi lenne rá, kicsoda lehetett... a hívásokat is rögzítik meg minden... nektek meg gondolom kiesett idő/pénz, amíg a tűzszerészek tették a dolgukat...

    #11450: kb. egyre gondoltunk... remélem kap minimum egy párszázezres bírságot a paraszt a "tréfája" miatt és eltölthet pár kellemes napot kihallgatással/tárgyalással...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ati012 #11463 üzenetére

    ugyanabban a "környezetben" tesztelted a tápot? mármint a páciensnél? nem vagyok tápegység-májer, de lehet, hogy áramingadozás is van nála és egy kódgány (a mindenféle túlfeszvédelem/rövidzárvédelem/stb híján) átengedhet időnként kis túlfeszt is... az meg már elég lehet simán ahhoz, hogy 1-2 komponens bedobja a törülközőt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz stol #11471 üzenetére

    ez az "elvetemült bombagyáros" gépe? :U megérdemelné, hogy telenyomjátok fingsprével... ha már ilyen szarul néz ki, legyen szaga is :B

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Rootkiskacsa #11476 üzenetére

    szegény proci... jól elintézte a srác :( ahhoz képest, hogy itt már direkt tettek 4db távtartót a proci sarkaira, hogy elkerüljék az ilyen lesarkazást, szépen megcsinálta... anno lehetett parázni rendesen a régi athlon-oknál, ahol nem voltak ilyen támasztékok... főleg, ha az ember pl. egy globalwin fop32-t akart felerőltetni rá, aminek a leszorítója valami brutálisan kemény volt... izzadtunk rendesen az erőkifejtéstől és a parától is ennél a fázisnál, amikor a procit+bordát kellett helyére rakni...

    apropó, nem az ilyen emberekre használják a "szakbarbár" szót? a barbarizmus a képeken elég jól észrevehető...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Szten Márs #11485 üzenetére

    akkor rosszul maradt meg bennem, mert úgy értettem, hogy az a szakbarbár, akinek nagyon felületes a tudása, de profinak képzeli magát... mindenesetre amit művelt a géppel, az durva... :( (én is intéztem már el cd-rom-ot, de az sz@r is volt és nem ártott neki... ez viszont elvileg még működőképes gép volt)

    #11488: miért nem adtok neki egy ládányi rossz alkatrészt, hogy azt szerelgesse és a működőképesre "varázsolt" gép meg legyen tabu?

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Badman 4ever #11495 üzenetére

    egyik ismerősöm boltban melózott (talán még mindig melózik is) és rakott össze megrendelésre gépeket a faluban... volt egy srác, aki szintén gurunak képzelte magát, rakatott is velük össze gépet saját/mások részére és mániája volt, hogy beleturkált, elb@szott valamit, aztán vitte vissza :( ismerősömék megunták egy idő után, szereztek ilyen "könnyenszakadó" hologramos matricát egy gurigával és ha neki raktak össze gépet, akkor azt rendesen körbematricázták és megmondták neki, hogy: "addig vállalnak garanciát, amíg épek a matricák" :) többször nem vitt vissza a srác 1 gépet sem, de nem is panaszkodott, hogy baj lenne velük...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mr.Csizmás #11608 üzenetére

    ejj, kicsit várnotok kellett volna, mert akkor még utazásra sem volt lóvém pár napig és "kicsit" olcsóbban megúsztátok volna... (mondjuk úgy 13ezerrel) :K az a 3ezres táp meg jobb, ha nem tudom milyen... ha döglik a táp, akkor el kell verni vele a szakembereteket, mint ahogy ludas matyi tette döbrögivel... (csak attól félek, hogy nem nagyon érezné meg, mert a kb 10dekás cuccot lelassítaná a légellenállás is)
    az a 4ezres szállítás szintén kabaré... annyival kivinne egy taxi is innen mizsére... (buszjegy oda-vissza kb. 730huf... mármint a teljes árú)

    anyósjelöltnek én azonnal beloptam magam a szívébe azzal, hogy rendberaktam a gépét, mert akivel csináltatták mindig, az is megkérte rendesen az árát... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz localhost #11615 üzenetére

    e nemes tetthez szerintem fel tudok ajánlani egy "minőségi" colors(h)it tápot :) (már ha anyósjelölt nem dobta még ki... fsp költözött a helyére) jó szokása, hogy 3.3v helyett 2 alatt ad és fütyülteti a lapot... (meg talán az életéből sincs már sok hátra) ez talán rejtélyt is adna a pénzéhes "szakembernek"

    ui: van egy fizikailag sérült seagate vinyóm is, amit mellékelni tudok :) (fene sem vágja le róla, hogy repült vagy füstölt)

    ui2: áprilisi tréfának mindenképp jó lenne a móka :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz stol #11623 üzenetére

    nem dolgozok szervízben, de ismerek olyan számtekboltost/szervizest, aki szenteste 1 üveg törkölypálinkáért kivitt innen kecskemétről mizsére :)

    a buszt csak azért írtam, mert az is elég drága, de normális kocsival max duplájából kijön az út... (számolgattam anno, hogy 2személynél már sokkal jobban megéri az autó, mint a tömegközlekedés)

    mindegy végülis, a legdurvább akkor is az volt, amikor gáztűzhelyet szakszervízzel köttettünk be... ők 6-7ezret számoltak fel kiszállásért: a szervíz 1 ciginyire volt tőlünk (gyalog) ez durvább végülis sokkal... (persze emellett minden mást is felszámoltak)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mr.Csizmás #11633 üzenetére

    ez mind "számla" náluk? :DD kemény... szerintem az apeh-től kaphatna a mester egy szép fejsimogatást ezért...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz kisi #11697 üzenetére

    mi is jártunk már így kb 10éve jól megrángatott celeron300a-val :K emelt órajelen win98 install közben kihalt mindig, alap órajelen viszont normálisan feltelepült... húzva meg minden kékhalál és fagyás nélkül stabilan ment az előre feltelepített win is meg minden... érdekes... itt meg is tanultam, hogy: "wint felrakni csak alapórejelen érdemes"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mongi #11699 üzenetére

    oké, de ott az órajel alap volt, csak a letiltott, de 100%osan működő mag is munkára lett bírva, nem? :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TheReMiXeR #11808 üzenetére

    nem tudom gépvásárlásnál is ugyanúgy van-e, de lakásnál igen komoly különbség van előleg és foglaló között... (gondolom itt is, mert ugyanúgy adás-vételről van szó) lényegében mindkettő beleszámít a vételárba ugyanúgy, viszont a foglaló egy sokkal komolyabb dolog, hogy egyik fél se próbáljon elállni az üzlettől... ha valami miatt meghiúsul az adásvétel, akkor az előleg visszajár... viszont, ha foglaló-ról van szó és a vevő miatt hiúsul az üzlet, akkor azt szépen bebukja... de ha az eladó miatt hiúsul meg, akkor neki duplán kell visszafizetnie... (lényegében a foglaló értéke mozog tisztán...) ez olyankor jó, ha mondjuk fizet az ember 1milla foglalót egy 6milliós lakásba és az eladót megkeresik jobb ajánlattal... az eladónak nem fogja megérni 7millió alatt eladni a lakást, mert bukja a foglalót... előleg esetén ezt megteheti viszont... gondolom nem mondtam nagyon újat ezzel, de rendesen megtanultam mi a különbség a 2 között...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz danih #11813 üzenetére

    mellékesen ott lehet az a tény is, hogy nem a tulajdonos viszi a boltot és az a parancsa, hogy: "mindent csak számlára, kedvezmény nincs senki ember fiának, rendelés esetén meg x % előleget kell elkérni" ez is benne lehet akár a pakliban...

    mindenesetre én itt kecskeméten vásároltam már pár helyen, egyik helyen sem vagyok komoly vevő, mert 1 évtized alatt kb párszázezret költöttem csak el, de sehol nem kértek előleget... nem egyszer telefonáltam, meghozattam az árut, annyit fizettem amennyit megbeszéltünk és kész... olyanra is volt példa, hogy az egyik helyen vásárolt párhetes ramnak nem tudtak párt szerezni, ezért visszavették azt az aktuális eladási áron (ami épp magasabb volt, mint amikor vettem) és hoztam helyette egy párat dual channel-re...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz stol #11819 üzenetére

    vannak cégek, ahol "elszámolóáron" értékesítenek és be van kalkulálva a bukó... elég összetett az egész, mondok egy példát, hátha átláthatóbb lesz:
    leadja a nagykereskedő cég a rendelését a gyártónak 1-2 hónapra előre 150ft-os áron, amit ő 180-ért akar továbbadni... ezek után gebasz van a piacon és égig mennek az árak... mire megkapja a 150ft-on rendelt terméket, addigra a piaci ár már 250 körül mozog... ezeket ő jutányos áron kapja és jókis nyeresége lesz, mert követi a piaci árakat... (maximalizálni kell a profitot) később meg fordul a kocka: kapja a 230ft-os terméket, amit igazából 270 körül lenne jó eladni, hogy meglegyen a durván számolva 15-20% haszon, de ezt már nem tudja, mert a piaci árak zuhannak... itt el is veszik szépen az a nyereség, ami első körben bejött... ilyenekkel is kell kalkulálni, mert nem teheti meg a cég általában, hogy visszatartja az árut és nem ad a kiemelt ügyfeleinek bukóval... (ügyfélvesztésből később sokkal rosszabbul jön ki, mint amennyit bukik... mellesleg akár tovább is eshetnek az árak és jobb kis bukóval eladni, mint naggyal...) fene tudja, hogy lesznek-e megint olyan szinten a piaci árak, hogy nyeresége lehessen rajta... összetett nagyon a folyamat tényleg: a piaci és beszerzési árak úgy mozognak, mint valami szinuszgörbék és vannak olyan időszakok, ahol csak minimális nyereséggel vagy bukóval tud csak értékesíteni a cég... de ezek később meg is térülnek... számítástechnikára is szerintem át lehet ültetni a példát, mert itt is tapasztaltam hasonló jelenségeket... bő 10éve üzletelgettem alkatrészekkel és megesett, hogy olcsón vettem sdram-ot, amit pár nappal/héttel később sokszoros áron tudtam eladni, mert keleten leégett épp valami gyár és hiánycikk lett a ram... habár az is igaz, hogy az informatikát épp az jellemezte mindig is, hogy baromi gyorsan "elértéktelenednek" a cikkek... pl. az építőanyag-ipar ilyen szempontból jobb helyzetben van, mert ha normálisan vannak tárolva a termékek, akkor akár 5-10 év múlva is fel lehet használni a különböző vastermékeket első osztályúként, mert nem "romlanak meg"

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz stol #11825 üzenetére

    írt valaki pozitív példát is 1-2 vásárlóra: tudta a boltos is, hogy az adott notebook a multinál kb 10ezerrel olcsóbb, mint nála... ajánlotta a vevőnek is, de az csak nála vette meg, mert benne bízik és nála szokott amúgy is vásárolni... ilyen is van azért, de ritka... mi is úgy szoktuk, hogy havonta a nagybevásárlást letudjuk hipermarketbe, de a kisebb vásárlásokat a közeli kisboltoknál intézzük... nem is érne meg plusz utazgatást meg mellesleg inkább támogatom azzal a havi szinten 1-2 ezer forintnyi plusz kiadással a kiskereskedőket, amennyivel többet náluk hagyok, mintha hipermarketben vennénk meg ugyanazt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz localhost #11831 üzenetére

    én tintapatronnal jártam így: egyik legolcsóbb boltban 2500-2600 volt darabja, multipakkban 9500 körül... ezt multipakkban valami 8000-8500körül megkaptam a madaras teszkóban... nem tudom, hogy csinálták, de a termékek nagy része 10-20%-kal drágább volt, mint az előbb említett boltban, de ez a patron ennyivel olcsóbb... :U

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TheReMiXeR #11882 üzenetére

    erről ne is mondjak inkább semmit... itt is olyan valótlanságokat írtak a jegyzőkönyvbe, hogy az hihetetlen :W nálam vásároltak épp, számla nélkül akarták... mondtam, hogy olyan nincs, köteles vagyok számlát adni... kérdezte, hogy gond-e ha a fia nevét mondja? miért lenne gond? nem vagyok köteles/nincs jogom leellenőrizni, hogy kinek a nevére íratja... ez az ő dolga... lényegében kolléganőm a pénztáros, én nem is vehetek el pénzt az ügyféltől, maximum mondhatom neki, ha kérdezi, hogy mennyi a végösszeg, hogy elő tudja készíteni, mire kolléganőm kiállítja a pénztárbizonylatot... na, mármost itt is a főnökömmel beültek az irodába, felvették a jegyzőkönyvet és én csak később láttam, miket írtak bele... miután már elmentek... teljesen máshogy írták le az eseményeket, mint ahogy történt: kb. "hogy én kértem el tőlük a pénzt" meg ilyenek... na, mindegy... szemét egy banda... :( az üveges példa meg aztán tényleg durva...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz szumo #11945 üzenetére

    "vatikáni valuta"? ("isten fizesse meg") :B ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mongi #12008 üzenetére

    meg a zapeh-nál is még mindig azt használnak, nem? :) szerencsére már évek óta nem fogtam olyat a kezembe... esküszöm horrorfilmet lehetne készíteni "gyilkos floppy-lemezek" címmel... a tipikus kerregő hangja emelné szépen a pulzust, ami a meghajtó öregedésével egyre erősebb lett... badsector-nál meg a fej ugrált oda-vissza és az a hang sem volt kutya... (este nem fogok tudni aludni ezek után az emlékek után)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mongi #12016 üzenetére

    lehetne ezt cifrázni:

    alaplap: valami metrós gépből guberált integrált atom-os mini itx lap :) és ebbe kellene beleszuperálni valami lga775-ös procit, hogy jó gyors legyen és vigye a gétájánégyet meg a krájziszt...
    vga: mondjuk egy agp-s radeon 1600pro környéki, hogy hab is legyen a tortán :)

    a többi mehet a te listádból ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Balinov #12152 üzenetére

    na, ide én is csak egy régebbi kommentem tudom linkelni

    ...a srác már talán elvégzi következő félévben a fősulit (amit 2001-ben kezdett... szerintem ez lassan rekord lehet), de saccra az elmúlt 15-20évben (mióta van gépe) szinte semmi nem ragadt rá hw/sw témából :( és diplomás mérnök-informatikus lesz... emberileg nincs vele semmi baj, de a szakmai tudása olyan szinten van, hogy egy csattogós falepkét nem bíznék rá... példának okáért: egy gépet nem képes összerakni, majd feltelepíteni egy alap win-t... mindig az egyik figurával csináltatja, akinek talán villanyszerelő a szakmája, de emellett elég magas szintű informatikai tudással rendelkezik, amit perfektül alkalmaz a gyakorlatban :K (nálunk fősulin gyakorlatban kb. utp-kábelt tanultunk összerakni, de ez sem volt újdonság...)

    az a baj, hogy sok ilyen ember tétlenkedik a munkaerőpiacon és a cégek nagy része is csak a papírt nézi :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz danih #12250 üzenetére

    tőlem eddig 1 alkalommal sem kérték a dobozt... csak a terméket és a garancialevelet... :K vittem azért magammal a biztonság kedvéért, de főleg csak azért, hogy "normálisan" tudjam szállítani...

    ui: egyébként logikusan végiggondolva, miért kérnék? nem tesznek utána ugyanabba a dobozba másik terméket csere esetén... (vadiújat kapsz, dobozzal) javítás esetén pedig könnyebben szállítható "x db" termék befóliázva, normálisan elrendezve, mint egyesével bedobozolva...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mongi #12262 üzenetére

    poénból összeraktam egy "kicsit" olcsóbbat helyi boltban/hufban... (most nem is olcsók egyáltalán)

    ALAPLAP Gigabyte GA-MA785GM-US2H AMD785G/SB710 DDR2 mATX 19875,-
    CPU AMD Athlon II X2 245 AM3 DualCore BOX 16375,-
    MEMÓRIA 2Gb DDR2 2048/1066 (2∗,1024) GEIL ULTRA KIT2 CL5 16000,-
    VGA Kártya ATI Radeon 5670 ASUS EAH5670/DI/1GD5 1Gb 29750,-
    WINCHESTER Western Digital 1,5TB (1500Gb) 64Mb SATA-2 Green Power 22875,-
    Optikai Meghajtó LG GGC-H20LRB Blu-Ray olvasó DVD-RW 12025,-

    ház+táp kimaradt, de ez így 116.900 huf... és htpc-re nem lenne elég? :U még szerintem ezen is lehetne faragni... a kért phenom2 x4 meg minek? bőven sok az 5670 mellé... az 5670 meg elég gyenge ahhoz, hogy nagyfelbontásban nyomja rajta az ember a legújabb játékokat... érthetetlen az egész...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    f@szom most már így péntek délután a hülye bunkóparaszt vevőkbe... nem épp számtekboltban dolgozok, de ott is megeshetne:

    bejön a figura, a szokásos bunkó stílusában és odadob egy névjegykártyát, mutatva rajta a névre, hogy: "erre a névre add a számlát!" (kb. olyan stílusban, amiért máshol már ütnek)

    felviszem a vevőt, megcsinálom a számlát... kimegy, 2perc múlva jön vissza "bazmegezve", hogy: "ezt sztornózd le azonnal bazmeg, mert nem erre kértem, hanem a cég nevére"

    komolyan fel tudnak b@szni agyilag az ilyen parasztok... kedvem lett volna felállni és leütni a vén f@szt... az, hogy kb 20 évvel idősebb, szerintem nem jogosítja fel, hogy lekezelő meg bunkó paraszt legyen mindenkivel... más cégtől a tulajdonos tud teljesen normális lenni mindenkivel, ez a p*cs fuvaros meg itt játssza az agyát...

    na, kimegyek inkább cigizni, mielőtt csúnyábbakat írnék...

    ui: kíméljen meg minden kereskedelemben dolgozót az élet az ilyen p*csfejektől :W

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ^Clown #12417 üzenetére

    esetleg denaturált szesz? abból szerintem nem lesz kedved inni ;] lakásban több helyen is távolítottam el vele kemény ragasztóanyagot műanyag felületekről... meg barátnőm pulcsijából is szedtem már ki vele ragasztót... durva anyag: beleszagolsz és leesel a székről (még akkor is, ha korábban "barátságban voltál" stroh80 kaliberű toroktisztítókkal :K )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák