Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    Akkor sorban:

    tobias40: erre az ip címre és portra is kell egy forwardingot csinálni 192.168.1.110:9091, én sem értem el még a nasomat sem a standard 5000 porton, csak miután a routeromba forwardingoltam az 5000 portot.
    Eljárás ugyanaz min amit már leírtam, csak mondjuk névnek adj egy olyat, hogy webgui.
    Webes felületen is elérhető, de windows alól is mégpedig a transmission remote gui-val telepíted megnyitod és használod

    Ispy: Én a helyedben, nem nagyon telepíteném a 4.0-től felfelé lévőket, ugyanaz a proci mint az enyémben, a ram is ugyanannyi csak nekem egylemezesem van. Megmondom miért, jó az a 4.0-től felfelé lévő dsm, de eléggé eszi már az erőforrásokat és ez a mi nasunkban már elég kevés, nem is igazán a proci, hanem a memória akinek 256mb ramja van, vagy több, annak az igazi. Másik észrevétel 4.0-tól a régi transmissionok 2.22- 2.33-2.50-(szerintem ez baromi bugos eddig a 2.50-el nem ment egyáltalán a 4.0-tól felfelé, 2.22-2.33 eddig okés.) nem nagyon mennek. Én lementettem mindent már a nasomról és visszateszem a régi utolsó, 3.2 dsm-et gyorsabb vele a nas, stabilabb rajta a transmission. Az is igaz, hogy én superzebulon félét használok még mindig és ahhoz mókolni kellett, egy kis config file editort, létre kellett hozni transmission felhasználót stb. A 4.0-nál már csak csomagkezelőből kell telepíteni és kész, mindent megcsinál maga, csak használni kell.

    Ui: majd kipróbálom a 3.2-n is az új transmissiont 2.77-t kíváncsiságból

    patice: Szerintem a nasban, a filemegosztás és jogosultságoknál, a felhasználóra rákattintva, létre kéne hozni egy transmission felhasználót. A neve legyen transmission, a leírás transmission user, jelszót beállít, jogosultsági beállításoknál pedig írás és olvasás engedélyezést a transmissionnek.
    Én ilyen hibával sose találkoztam, pedig nemcsak a nasomon megy a transmission, hanem a routeremre telepített transmissiont is elérem a router felhasználó névvel és jelszóval.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák