Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • an30294

    újonc

    Sziasztok,

    lehet, hogy volt már téma, de sajnos nem találtam, ezért felteszem a kérdésést, illetve segítséget szeretnék kérni :O
    Van egy Synology DS115j-t, 1 Tb-os red HDD-vel. Itthon egy 100/50-es DIGI-s netem van, illetve egy kábelen 100/10-et tudó routerem. Egy ASUS o'play HDP-R1 (100/10)-en szeretném a NAS-on lévő filmeket lejátszani, de folyamatosan kifagy azzal, hogy a média leválasztásra került. Speed test szerint 90/50 net van kábelekben, mindenhol. B tervként a DS Video Android app segítségével ChromeCast-on szerettem volna a buta TV-n filmet nézni,de van, hogy egy óráig rendben megy minden, aztán 3 percenként megszakad. Nem a ChoreCast, mert az végig csatlakozik a Tv-hez. A DS Video nem küldi a jelet. Van esetleg ötletetek? Nekem már semmi. :W :W :W Végig túrtam az összes beállítást, olyan, mint ha a NAS nem tudná "kiszolgálni" a többi eszközt. Valahol szoftveresen le van tiltva? A netnek elégnek kell lennie. Többségében 720p FullHd-t szeretnék lejátszani, de volt, mikor már egy .avi-nál is összehányta magát :((( .
    Bocs, ha kicsit hosszú volt, de kérlek segítsetek, semmi ötletem!

Új hozzászólás Aktív témák