Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz bolha23 #252 üzenetére

    Jó cuccok igen, de az a baj velük, hogy kvázi szinuszosak, a back család tagjai.
    Ami nem nagy baj, ha az ember kapcsolóüzemű tápokhoz használja, tehát számítógép táp például, de amint trafó üzemű dolgokhoz van használva, ott azokat elég hamar tönkreteheti, lásd minden adapter ilyen szinte, természetesen vannak kapcsolóüzemű adapterek is a mi synology adapterünk is talán kapcsolóüzemű, ebben nem vagyok biztos.
    Viszont a modemem és a routerem adaptere trafós, így nekem mindenképpen megkellet lépnem, a szinuszos szünetmentest. Meg eleve ha olyanod van, akkor nem kell aggódni egyik adapter miatt sem, bármit lehet kötni rá, mert olyan a hullám alakja mint a konnektorban lévőnek amit azt elektromos szolgáltató ad.

    Idézek : melegedés fog fellépni akkus üzemmódban, nem szinuszos jel miatt a rézveszteség és vasveszteség néven ismert jelenség miatt, lehet kibír egy lemerülési ciklust, de több tönkreteheti.

    Szóval smart apc-t vegyetek nekem egy 750-es van arról 2-3 órát megy, ha áramszünet van, és mivel be van állítva hogyha az akku gyengül akkor szépen kapcsoljon ki, így nincs problem.
    Itt lehet nézelődni és hanyatt esni az áraktól[link] a feléért megkapod itt az aprón 57 helyett 29-ért vadi új aksikkal. A fórumtárs akit ajánlottam nagyon korrekt én más 5 éve nála veszek ilyen cuccokat.
    Szerintem ezen ne spóroljatok, a nas drágább játék volt főleg egy 4 lemezes vagy 2 lemezes.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák