Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz MrCsiT #25685 üzenetére

    Ezt alátámasztom én is.
    Nálam forfítva történt "előrelépés" negadta magát a 3db 2 TB os green közül az egyik (RADI5), és redeket tettem bele, így most 30 000 körül másolok róla a gépre, elötte 100 000 el is ment, holott a green és a red is 5400 as.
    Ennyivel szarabb lenne a RED ?

    (#25687) E.Kaufmann
    Sajnos az sem jelent semmit, most dobtam ki egy 500 as WD ét a nas ból, mert 1 mbit /sec környékén másolt rá, 100 % körüli cpu terhelés mellett !

    Se egy bad sector, se semmi, olvasásban türhető volt a tempója.

    Azóta még egy 500 ast kidobtam belőle Wd Re2 est, ez a winyo már ment valahol, mert volt benne rendesen, ez badsectoros lett, majd I/O hibákat írt a napló, utána el is szállt a kötet, a 4 lemezes nasban ez külön van, csak a torrent van rajta.
    Most betettem egy másik 500 ast szintén WD már ez is használt, de lekopogom úgy tünik jól megy a vas.

    Tehát a lényeg, hogy a smart teszt sem mindenható, ahogy a WD RE2 500 as is mutatja.

    Amikor megvettem a nast, akkor egy WD RE3 500 ast tettem bele, azóta semmien winyoval nem ment olyan jól mint azzal.
    és hát az már kiszolgálta az idejét, mivel a nas elött már vagy 2-3 évet ment az asztaliban az SSD elött, és utána a NAS ban is vagy 4 évet, de lehet 5 öt.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák