Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .OM.

    aktív tag

    válasz Madwe #25237 üzenetére

    Szia,

    Köszi a választ! :)

    Elsősorban:
    multimédia és archive/backup szervernek használnám helyi és távoli hálózaton keresztül. Esténként felmenteni a telefonomról a videókat képeket automatikusan WiFi-n, majd LAN-on TV-n visszanézni, vagy a spontán zenét hallgatni. A TV az egy egyszerű Samu Smart lesz.
    A zenéhez a média lejátszót még nem tudom, lehet inkább csak hangszóró lesz DLNA-s.

    Másodsorban:
    WiFi-s kamera menne rá 2 db, hogy távoli eléréssel rá tudjak nézni a házra, kétirányú aduio forgalommal a gyerekre. Ehhez D-Link-et vagy Hikvision-t néztem ki, elvileg azt támogatja. Van esetleg tapasztalat?

    E-mail szerver csak egy ötlet volt, de teljesen igazad van: nem éri meg a kockázat, el is vetettem az ötletet - köszi!

    SharePoint szerver csak a file-megosztás miatt gondoltam, de az oldalukat olvasva lehet erre jobb megoldás is, a hozzáférések korlátozásával a saját szoftverével.

    (#25232) noorbertt
    Ha felmegy rá a sharepoint, az tud ilyen statisztikákat. Azt viszont nem tudom, hogy a házirend/kvóta programozására van-e itt lehetőség, mint Win-en.

    Köszi,
    .om.

    [ Szerkesztve ]

    ex .Oldman.

Új hozzászólás Aktív témák