Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz Zebu #780 üzenetére

    Köszi szépen a választ! :R

    Akkor ezennel végleg eldőlt, hogy a PR50 lesz az áldozat...Felpróbáltam amúgy a Doxát (Tissot nem volt abban a boltban), de meg is lepődtem, hogy elég könnyű óra. Szinte nem is éreztem, hogy a kezemen van. Már csak a fém szíj miatt is jobb a Tissot, ha ezt nézzük, vagyis hogy (jobban) van súlya :U
    Tényleg újdonság nekem az, hogy nem igazán számít jól csengő névnek a Doxa. De amilyen érveket felsorakoztattál, jogosan.

    A boltban volt még Certina számomra emberi áron, de már nem akarom még jobban kombinálni a dolgot.

    Az első ingyenes elemcsere meg pozitív :) Ha meg lemerül 1-2 év után, abba nem fogok belehalni... (az "etalon" egyébként egy digit. kijelzős Casio, abban a gyári elem 5 évig húzta. De azért másabb lehet mutatót mozgatni, meg másabb folyadékkristályos kijelzőn megjeleníteni a cuccost :) )

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák