Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiszteletes

    aktív tag

    válasz g0n21 #188965 üzenetére

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Biztos ismerni kellene a karaktert, de aki nem ismeri annak eddig egy megszokott bunkó voltál, most meg (már csak) egy feka. :)

    Gonzi kérdésére:
    Nem könnyű a válasz... Ha a beszerzési forrás ára kizárólag a listaár -5-15% kedvezmény volna az lényegesen csorbítaná az órák ár/érték bajnokságát. Tehát azt hiszem, senki nem tudná ugyanazzal a szemmel nézni őket UTÁNA. Merthogy a gondolatkísérleted, nem egy alternatív világra, hanem hitem szerint egy: "mi lenne, ha ezután így lenne"-re vonatkozott.

    Más kérdés, hogy a messzi-svájci órámat se venném már meg újra magyar-boltos kereskedő listaár-10%-os ajánlatáért. Miért? Mert pofátlanságnak tartom, hogy túl sokan nyerészkednek a bekerára ~60e ft-os órát 315e-ért kínálni. Kell a rossebnek az önmagáért létező kereskedési lánc.

    Nekem és a hozzám hasonló vagyoni helyzetben lévőknek egy ilyen árú használati cikk, kiegészítő, luxusnak számít. Mi itt a közép-balkánon, (MO) sokkal inkább rá vagyunk szorulva arra, hogy a fogunkhoz verjük a garast tudásmunkásként, mint a német, angol, holland, stb. csőgyári munkás nyugaton. Nem mind1 hogy egy SARB65-öt 6R15-el (mostani utód már "csak" 4R36-al operá 135-ért) a butikban kedvezménnyel ~150-ért vagy Írországból ~110-ért vásárol(t) meg hazánk fia.
    Szerintem....

    Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

Új hozzászólás Aktív témák