Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C0RVUS

    tag

    válasz futizoli #171367 üzenetére

    Hajtogatva van az a szíj, csak ravaszul. :) A korona állatul néz ki, de a szélét lefózolhatták volna, így elég kézbeállósnak tűnik. Ilyent jó lenne ha renceresítenének, vagy legalább külön kapható lenne (ez van az SE-ken, csak B-vel hímezve).
    A szíj miatt amúgy most egy kicsit morcos vagyok. Mikor az első standardot rendeltem, föl voltam rá készülve, hogy az nagyjából kuka, mindenhol azt lehetett olvasni, de mégis kellemesen csalódtam, ahhoz teljesen hordható jött. Ehhez a mostanihoz viszont szörnyű. Minden jóság: csilingel, nyikorog, szőrt tép, megmunkálási hibák... szóval nem nagyon értem. Első ránézésre szinte tök ugyanaz a nívó, de pl. az elsőnek ilyen egész tompa zörgése van, míg a másik meg hangosan csörög. Más acélból lenne? Vagy csak a hőkezelés lett más, mert hétfő volt? Ráadásul tök randomnak tűnik, hogy melyik típust adják. A másodikon a képen is olyan van, mint amivel küldték (csilingelős), az elsőhöz is képen olyan van, oszt mégis ahhoz meg ilyet küldtek, mint ezen.
    Főleg az fáj, hogy amúgy a gyizájnja meg tök tetszik az órához. (Most is az van rajta, hátha megszokom. :DDD )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák