Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz WiZARD #169194 üzenetére

    A snoopy OK. Az különleges. Az Alaska prject ok. különleges.

    moonwatchonly instáján láttam megint egy újat, ahol kb annyi a különbség, hogy a segédszámlap más színű.
    Jövőhéten jön majd egy más formájú mutató stb.
    A CK-t kár volt erőltetni.
    Szerintem nem fér bele az omega portfóliójába

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

  • phranxinatra

    aktív tag

    válasz WiZARD #169194 üzenetére

    "Pont annyi értelme van, mint egy sd4000-nek, vagy dssd-nek"

    Hát azért a Sea-Dwellert valós igények mentén, létező célközönségnek alkották, nem egy marketingcsapat által kitatált probléma megoldására. Gondolom a Comex név mond valamit. A Deepsea persze nyilvánvalóan pöcsmutogatás, ugyanolyan nonszensz, mint a 100k gaussos Omega. Az MRI-t azért írtam, mert fórumtanúságok szerint egy német orvos letesztelte az Aqua Terráját egyben. PO limitedről nekem mindig a PO LM LE ugrik be, ami a legszebb Planet Ocean ever, dizájnban ott kellett volna megállni és csak a szerkezetfejlesztéssel menni tovább. Ez a POC-ra nem vonatkozik, ott sikerült mindig szebbet alkotni az előző szériánál. (Ezt most nem azért mondom, mert neked az van, de egy chrononak a sportosabb jellegéből adódóan más áll jól, mint egy hárommutatósnak.)

    (#169202) WiZARD: Jó, azért az Omegának szerkezet terén (is) volt bőven mit behozni, ETA tokozással, megbízhatatlan werkekkel nem lehet Rolex-babérokra pályázni. Meg hát nem a Rolex lohol az Omega után, hanem fordítva. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák