Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icm

    tag

    Gyerekek, hadd büszkélkedjek :DDD
    Kedves párom meglepett szülinapomra evvel. Oké szar telefonos a kép, de lényeg látható

    finoman megjegyeztem, hogy ez szuper, de azért 2 órának még van hely, ha nagyon szigorú vagyok akkor 3nak lesz hely. Innen nem látható annyira, meg a kép minősége is.. nos sorrendben
    Seiko Spirit SCVS015 - egyenesen Seiya San-tól, anno 2008-ban vásároltam, az SCVS009-011 típusok fém csatjával (a tok ugyanis azonos) - utólagos vásárlás volt, nem volt olcsó, de amióta megvan azóta ezzel hordom az órát. Mindet szeretem de ez egy nagy szerelem a mai napig.

    A második egy Festina, Myota kvarc szerkezettel, Orient Ray diver, valamint a Citizen Bullhead Challenge timer.

    Ami hátravan az egy Panerai - ebből egy Parnis lesz vagy Panerai tok és hozzá svájci szerkezet evvel együtt tudnék még élni, de kínai werkes órát nem fogok venni, sorry de ez van. A másik egy Steinhart Nav-B 44mm-es kézihúzós lesz ha nagyon alkalmazni akarom a szigort akkor a harmadik kívánságlistás óra egy Strela 3133-as szerkezettel, fehér számlappal.

    "Simplicity is the ultimate sophistication." Leonardo da Vinci

Új hozzászólás Aktív témák