Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balli

    őstag

    Tegnap a Wendben, mivel ott sok órásbolt van, nézegettem magamnak órákat a cél az volt hogy lehetőleg 70k alatt legyen a vételára valamint téglalap alakú legyen a számlapja, s lehetőleg fémszíjas.
    Ilyen árkategóriában persze sajnos nem sok svájci órát láttam magamnak, igy elnézést is a topicnak..de ha vki tud szóljon ;) (más topicot nem leltem)
    Végül két Tommy Hilfiger órát találtam, ami brutál jól állt a karomom
    [kép]
    Az egyik a fent belinkelt óra, 29.000Ft-ért:
    [link]
    A másik versenyző 38.000Ft-ért, de ennek is fehér a számlapja akárcsak a fent belinkeltnek:
    [link]

    Azt tudom, hogy a Tommy nagyon jó márka, csak hát nem éppen óramárka lenne ez egy picit zavar +az hogy amcsiban 70 dodóért megkapnám ezeket az órákat.
    Ebben az árkategóriában inkább azt tanácsoljátok hogy nézzek más márkákat? Nézegettem a Citizen+Festina órákat is de nem találtam nekem tetszőt

    Még ami zavart a Tommy órában, hogy sima kristályüveg a számlapja, s nem zafír- vagy ebben a kategóriában nem is találok zafir üvegezésűt, s egyáltalán vészes az ha csak sima üveg?

    Athens 2004

Új hozzászólás Aktív témák