Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz #31733248 #234929 üzenetére

    Az van, amit mondtam: a vevők egy részének a közismert keleti óramárkák olyanok, mint amikor Karácsony felesége bugázott egy fosszínű inget a főpolgármesternek valami turkálóban. Egyszerűen nem hangzik jól. Ezek az emberek egy európaibbnak ható divatmárka óráját is szívesebben hordják. Pedig műszakilag semmi gond a Casióval, de a márkának a közvélemény egy részénél van egy alsópolcos megítélése, amivel nem szeretnek azonosulni. Nem kis részben az ilyen vásárlók tarthatják el a kisebb óramárkákat.

    Mondjuk kell ahhoz egy minimális intelligencia is, hogy amit ide leírtál, a megfelelő információ birtokában dőljön. Az van, amit leírtam, vannak emberek, akik még nem jöttek rá 30 év alatt, hogy változik a világ. Ebben igazad van amit leírtál, de ettől meg van a jogom, hozzá, hogy ne értsek vele egyet ugye?

    Hú, ezek a beszélgetések de nagyon messziről indulnak... Először is próbáld elengedni ezt a szánalmas előítéletességet és nem eleve azt feltételezni, hogy csakis nyálverésből vesz valaki ilyen autót. Mennyire beteg gondolkodás ez? :U Mellesleg hasonlítsd össze az árát egy Golféval és rájössz, hogy nem is olyan drága, mint amilyennek hitted. A Mercedes A-Klasse egy prémium kompakt. Nem csak a nevében, a belső kialakításában és extráiban is, ezért is kérnek érte többet. Olyan rétegződés ez, mint a Volkswagen konszernnél a Skoda-VW-Audi, ahol az azonos műszaki alapokra épülő modelleknél is megfigyelhető az árlépcső. Neked nem ér meg az igényesebb kialakítás némi felárat, másnak meg igen, ennyire egyszerű.

    Na igen nagyot mutatás fontos dolog, mint ahogy a kolléga megjegyezte de csak 2 ezerért tankoljunk bele, mert másra nem futja majd.... Ilyen az olcsó svájci óra is....

    Azokba a legendás történetekbe pedig inkább bele se mennék, hogy majd jól elolvadnak a svájci kvarcórák X év után...

    Na ezt honnan vetted? Abba mennél bele inkább, hogy hogy lehet, hogy egy filléres ETA-t 8 év után cserélni kell, és miért annyi a szervize amennyi. Ezt miért nem írják ki mikor eladják? Tudom tudom senki nem írja ki, de más nem is ennyire lehúzós igaz?

    A Roamer eleve ad 7 év garanciát, vajon mi lesz a 8. évben? Leolvad a festék és felpúposodik a számlap? :D

    Ugye pont a Roamert hoztam fel példaként, de te sportot űzöl abból, hogy amit más leír, azt elismétled, és utána úgy adod elő, mintha okosat mondtál volna. Ez a második alkalom... Nem baj, csak, ha már nincs saját ötleted, akkor legalább maradj csendben....
    Az pedig hogy hülyeségeket írsz le, amit senki nem állított, az pedig igen érdekes kettős személyiség?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák