Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz seiko #18718 üzenetére

    köszönöm
    akkor kezdek gyűjteni egy ilyen Steinhart órára mert nagyon tetszik ez a fajta búváróra és 8évig vigyázva hordtam a Rolex replikámat és igazából ott is inkább a gagyi belsővel volt a bajom mert ott bizony nem másodpercekben hanem percekben volt mérhető a pontatlansága naponta illetve atomra felhúzva sem ment többet 24óránál

    most végre vennék egy szinte ugyanilyen kinézetű órát de már pontos svájci belsővel :R
    végül is napi pár másodperc eltérést simán kibírok főleg ha siet nem késik.
    igazából munkahelyem kivételével mindig rajtam lenne tehát minden nap használnám és már hozzászoktam egy nagyon pontatlan automata viselkedéséhez, teljesen meglepő lenne egy minőségi pontos óra :K

    nagyon tetszettek a Casio órák de zafírüvegesből alig találtam nekem valót ami meg tetszett az már 70ezer környékén volt. a Seiko órák is nagyon tetszettek de ami abból szintén nekem lenne jó azok már 150-200ezer körül vannak és annyit meg nem adnék ilyen célra.

    ha jól láttam most olyan 110ezer körül mehet ez a Steinhart GMT Ocean 1
    számomra teljesen korrekt és ha a Rolex GMT Master II órám (replika) 40mm-es volt ez pedig 42mm-es akkor csak még jobb mert úgyis szeretem a vastag nehéz órákat
    remélem hamarosan én is be tudok számolni a vásárlás utáni véleményemről :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák