Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbubby00

    őstag

    Sziasztok!
    Nagyon gyerekcipőben járok órák terén, mondhatni semmit nem tudok róluk. Jelenleg van egy Fossil órám, megvan kb 6éve, ritkán hordom.
    Most olyan munkát vállaltam be, ahol elegáns megjelenés kötelező, így sötétkék zakó és világos ingekhez keresnék valami passzoló órát!
    Mivel most még nem rendelkezem erre szánt hatalmas anyagiakkal, az ár legyen mondjuk MAX 40.000Ft.
    Használttól sem zárkózom el, persze ha közel hibátlan állapotú, de egy újnak mindenképp jobban örülnék.
    Kvarc vagy mechanikus nemtudom, h mi lenne nekem a jobb, használati körülmények: vezetés, tárgyalások, tehát semmi xtrém dolog.
    Viszont elöljáróban pár gondolat. Semmi csicsát nem szeretnék, inkább egy letisztul kerek formavilágú órát, amin max egy segédmutató vagy naptári szám mutató van. Fehér illetve világos számlap, fekete vagy sötét feliratokkal. Bőrszíjban elég meleg szokott lenni, így nemtudom, hogy a fém milyen (sosem volt, de félnék hogy húzza a szőrös karom :DDD ), de ehhez a stílushoz inkább a bőr dukál szvsz.
    Remélem elég jól körül tudtam írni a helyzeti körülményeim és örömmel veszem a mágusok segítségét. :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

Új hozzászólás Aktív témák