Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozsi85

    csendes tag

    Hali!
    Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy vettem a Westendbe egy Doxa 23110-es tipusszámú karórát. Mikor hazaértem szerettem volna utánanézni miket találok róla és megdöbbenve tapasztaltam, hogy lényegében semmi infó. Egy vaterás hírdetést találtam, de az is Doxa Arizona néven volt, én az óra papírjain semmilyen arizona nevet nem találtam, de utánanéztem ezen a néven is és valamilyen horvát oldalon találtam pár sort. A kizárólagos forgalmazóhoz (Ungaro Swiss-hez) nem akartam fordulni, mert miközben kutattam az órám után a Youtube-on találtam egy videót amiben a fent említett forgalmazó hamis órák terjesztésének ügyéről volt szó, ez egy M1-es tv felvétel. Van valakinek infója az óráról? Ha nem találok semmit, felvenném a kapcsolatot a svájci forgalmazóval vagy a gyárral, de sajnos nem találtam meg a mail címüket a neten. Esetleg, ha valaki tud ebben segíteni azt is megköszönöm. Félek, hogy az óra nem eredeti, bár a minősége nem silány, masszív darab, de nehéz elhinni, hogy egy doxa tipusról sehol semmi infó. Ja! Érdekesség még, hogy fél áron volt az óra 196 ezer helyett 98ezer azzal az indokkal, hogy régebbi modell. Az új kollekció mellett ő volt egyedül régi modell. Nem vettem meg egyből hanem szétnéztem még a Westenden belül a többi óraszalonba is és még 1 helyen találtam és érdekes módon ott is az új kollekció mellett ő volt az egyedüli régi modell ugyan azon az áron. Kérdeztem az eladót, h melyik évi modell, de nem tudta megmondani és azt sem, hogy mennyi volt az eredeti ára. Végülis ott vettem meg ahol először kinéztem.
    A válaszokat előre is köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák