Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZo72

    tag

    válasz hemaka #69251 üzenetére

    Felsorolhattam volna még egyéb márkákat is az említett Opel, Ford mellett, már eleve a Reanult Megane-t is szóba hozta valaki, de ott a Skoda Octavia, Golf, Kia Ceed / Hyundai i30, Corolla/Auris mint hasonló kategóriás autók (mármint S-Cross, Vitara kategória használtpiaci árakat nézve).
    Nyilván mindegyikre jönne valami reakció hogy ez azért, másik meg másért problémás.

    Felmerül tehát a kérdés, hogy mindenki hülye aki nem Suzukit vesz? Minek szívatják magukat? Ez egy költői kérdés egy Suzuki fórumon persze. :-)

    Én pl. szeretnék a közeljövőben fiatalabbat a mostani helyett, de ott tart a dolog, hogy ha csóró vagyok, nem tudok Suzukit venni. Vagy várok még a csodára, vagy kénytelen leszek a felsorolt hanyatló nyugat-európai / koreai /japán típusok közül válogatni...

    Árazással kapcsolatban néha felmerül a gyanú bennem, hogy egymásra licitálnak (felfelé) a hirdetők. Meglátja, hogy más mennyiért rakta fel a Vitarát, akkor a sajátját fölé árazza, hiszen ez megkíméltebb/szebb/felszereltebb miközben már lehet, hogy az alapul vett autó is esetleg vastagon volt árazva.
    Ami viszonylag barátibban van árazva az meg elmegy 2-3nap alatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák