Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz tboldi #50282 üzenetére

    Megelőzvén a köpködést és lefikázást... pedig jó cuccok, egyszer vettem 12-t, 40k-val később azokkal adtam el a 600SEL-t...
    Amúgy ez egy ilyen sport, néha vesztesz, néha nyersz, a gyertyacsere sajna nem olcsó, de ha megerőlteti magát az ember akkor egy Lidl-s dugókulcskészlettel abszolválható uszkve 1 óra alatt yt vidi alapján az udvaron. Ha keveset mennek vele akkor sem olcsóbb a gyertya, csak ritkábban kell cserélni. :DDD
    Jawa 350 California Edition volt egy ideig, tudod a sípcsonteltörős berugókarral...
    Sumonál meg a Suzuminn-nél a szállítási költség zavar csak (vagy elpacsálok annyi értékű benzint vagy gázolajat), hogy 4db gyertyát is annyiért hoz ki, mint a pótkerékszettet... Nekem könnyebb, hazafelé belépek a filtercenterbe, mert útbaesik jövet-menet... ;]
    Én webshopból már csak akkor rendelek ha összejön elég cucc, hogy megérje a szállítási költséget, tehát olcsóbban jöjjön ki házhozszállítva, mint máshol elautózva érte, nem tudom ez így menynire érthető... :U

    @Gyöször: Na a Champion az amit tuti nem tennék autóba... főleg a Tesco-ban árultakat... a Corollába egyszer pont egy Champion téli szélvédőmosó fagyott bele, novemberben -3 fokban, de sárgacimkés volt a tecsóban, úgyhogy többet nem. Ablaktörlőből használtam olyat, ha már kiadok annyi pénzt akkor inkább a Valeo, vagy az Auchan sajátmárkás twinblade-je...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák