Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    válasz Bandus99 #25728 üzenetére

    Én is csak arra a hsz-re reagáltam, de jogos! :)

    Suzuki Swift 2005 ablak, ablakemelő zörgés, lötyögés, zörög, lötyög. (Keresőszavak)

    Saját nyelvezetes leírás:

    A felső kis csipogó hangszóró panelt (1) a kárpit felett, felfele húzva illetve picit kifele "feszítve" valahogy kipattintottam (én se tudom hogy... :DDD ), lehúztam a kábelt róla ami rajta volt, van egy kis pöcök, azt benyomva.

    A két bolha a két szélén a kárpitnál (B), benyomtam a belsejüket és kihúztam. Az ajtónyitó karnál illetve a fogantyúnál kitekertem a két csavart (2).

    Utána a kárpitot a csipogó (1) felőli oldalról szépen elkezdtem kipattogtatni, majd amikor ez az oldala kipattogott, az üvegnél levő részén meghúztam, így már félig lógott. Ekkor a másik oldalnál kezdtem el lepattogtatni. Nem törik el, nem kell félni, de ésszel kell csinálni.

    Belül van egy csatlakozó, mely rögzítve van az ajtóhoz, ott a rögzítést elvágtam hogy kicsit nagyobb legyen a hely, s ezek a kábelek lehúzását mellőztem, megkértem párom, hogy tartsa meg addig, amíg betekerem a lelazult csavarokat. Egy komplett fólia volt ott a helyén, nem volt kedvem fejtegetni, így olfa késsel a csavaroknál csináltam egy bemetszést, becsavartam és ennyi.

    Nálam szerencsére csak 2 csavar volt le volt lazulva, nem volt elveszve egy sem, illetve mivel itt bal oldalt volt a gond nekem "tükrözni" kellett az alábbi linken levő képekhez képest csavarok helyeit, de itt van a megoldás: LINK

    Visszafele:

    A kárpit felső részét akasszuk rá először az ablak melletti peremre mert utólag nem fog rámenni és csak lehet újra leszedni a kárpitot. Utána bepattogtatás körbe (A), majd a két csavar (2) vissza ahonnan jött, illetve a két közepét benyomós bolhát (B) fordított állásban (közepe álljon ki, ne benyomva) vissza nyomni a helyére, majd benyomni a közepét. Utána beakasztani a csipogó hangszóró panelt (1).

    Guten abend!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák