Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    őstag

    válasz SyMbioTe #55516 üzenetére

    Én nem nézek le senkit, de a tények közhelyesen makacs dolgok. Azt sem írom, h a kinti szerelők szentek egytől-egyik. De az biztos, h nem jellemző egy osztrák szak vagy márkaszervizre, h "okosba" megoldanak dolgokat, jobban meg vannak fizetve, nem nagyon vannak rászorulva, meg az egész mentalitás más. Csak egy apró momentum, érdekes módon a szalonok szervizek nincsenek bekerítve. Vajon miért??
    Nekem és a közvetlen környezetemnek csak pozitív tapasztalatai vannak. A barátomat folyamatosan átba...szták a Pap.....s-nál, a 30millás mercijével, olajcserét nem csinálták meg, eltörtek dolgokat a kocsiban és szó szerint a szőnyeg alá söpörték, berakták a törött alkatrészt az anyósülés előtti szőnyeg alá. Volt olyan, h megkínálták kávéval, majd a szervizszámlán szerepelt a kávé. Sorolhatnám. Neki (is) elege lett és kijár Bécsbe, azóta semmi gondja. Főleg garanciás autók javításánál vannak gondok. Bár a szomszédom ezer éve Skodát hajt és azóta a Szlovák Komáromba jár szervizeltetni garanciás időben és azon túl is. Na, nem győzködni akarok én senkit, mert mindenkinek van tapasztalata és a szerint dönt, nincs ebben semmi kivetni való.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák