Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domojko

    senior tag

    válasz gerii #27369 üzenetére

    Egy kicsit nehézkes a takaró műanyagot leszedni mert nem lehet rendesen megfogni. De jó erősen ha megfogod és határozott mozdulattal magad felé megrántod, akkor nem lehetetlen. Csak patentok fogják nem kell megijedni tőle.
    Ez után már látod magát a konzol órát. Ezt is csak patentok fogják. Ezt már óvatosabban mert nagyon rövid vezetéke van, de szintén magad felé meghúzod és kipattan a helyéről.
    Ez után csak a csatlakozót kell széthúzni. Kicsit macerás mert rövid a vezeték.
    Ha rám hallgatsz ebben a hidegben nem kezdesz neki mert nagyon merevek a műanyag dolgok, nehogy elpattanjon.
    Nem tudom mikori évjárat a tiéd. Az enyém 2006.03. Egyes források szerint a 2005-ös BCM még nem tudta ezt a funkciót.
    Nem tudom h kerepes vagy kistarcsához tartozik, de azt hiszem kerepes, a mol kúttal szemben van egy suzuki bontó, én ott vásároltam anno.
    De szerintem bármelyik bontóban találsz. Ha 2007 utáni autóból származik akkor szerintem tuti h tudja.

    Krisztián: Neked gyárilag fehérek a számok vagy okosítva van? Nekem pirosak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák