Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edorn

    aktív tag

    válasz Hunbeast87 #14618 üzenetére

    Igen, ingyen volt, de már nincs ingyen. Én időben léptem és beszereztem. és mivel érdekel, játszanék is vele, de lemondok az élményről, ha valaki ajánl érte olyat, ami jobban érdekel.

    A Battlepilars-t azért cseréltem, mert ha jól tudom elég sok kártyát ad. És ha egyel több kártyáért el tudom cserélni mint amennyit én adtam érte, már jól jártam. Akinek meg nem számítanak a kártyák de érdekelné a játék, pláne jól jár... Egyébként ha beaktiválnám már több kártyám lenne mint amennyiért cseréltem, de nem akarok felesleges játékokat látni a fiókomba, amikkel nem játszom, ezért inkább elcserélem kevesebb kártyáért, mint amennyit ki lehet belőle nyerni...

    Egyébként meg idéznék a topic kezdő hozzászólásából:
    "Kötött árfolyamok nincsenek, mindenki annyit ajánl fel, amennyit jónak lát. A másik fél vagy elfogadja vagy nem. Mindennek annyi az ára, amennyiért el lehet adni."

    AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Új hozzászólás Aktív témák