Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz 30z.Samu #5829 üzenetére

    igazából meg volna bennem a lelkesedés hozzá, hogy cseréljem SSD-re, mert bár nem vagyok profi, de egész sok mindent szétszedtem (és össze is raktam! ;] ) yt videók alapján. még a garancia parát is feloldotta bennem az a tény, hogy - ha persze nem cseszi el az ember csúnyán - simán lehet gariztatni, amennyiben az eredeti állapotra visszaállítva küldöm vissza.

    szóval tényleg nem erről van szó...nálam az a kérdés inkább, hogy melyiket vegyem meg játékpénzből úgy, hogy a lehető legkevesebbet kelljen ráköltenem igazi pénzben? :D
    csak ezért nem merem a 64est megvenni, mert ott fixen kell 30ezret ráköltenem, csak a kártyára. ezért gondoltam arra, hogy ha 256os + dokkolót veszem (=hozom el "ingyen"), akkor talán nem érzek majd kapásból késztetést arra, hogy mindenféle kiegészítőt összevásároljak.

    legoptimálisabb lenne, ha 2 db 64est vennék, az egyiket eladnám és abból venném meg enyémhez a kiegészítőket :DDD csak az a szar, hogy a steam raktáram értéket pont 650-700 eurós szinten mozog jelenleg....és fogalmam sincs, mennyire fog még növekedni az elkövetkezendő napokban/hetekben (CSGO >> CS2 hype miatti piaci őrület indította el ezt az egész folyamatot nálam)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák