Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok!

    Kezd tele lenni a hócipőm a steammel. Kicseszett elcseszett egy program.

    1.:Alaplapot, procit és vga-t cseréltem a gépben. Fel akarok menni játszani. Erre: new computer, hitelesítsem, elküldtek egy emailt, amivel confirmozhatom :((
    A bibi, hogy az email cím már baromi régóta nem él és a 8 éve vásárolt doboz sincs már meg!! Igen, ennyi idő alatt elveszhet!
    Ráadásul pár hónapja volt ilyen steam esemény, ami arra buzdított, h erősítsük meg az email címet, vagy változtassuk másikra. Én meg is akartam, talán meg is csináltam, de vhogy nem sikerült, már nem emléxem miért. Ugyanis egyik élő email címemen nincs helye, ha sikerült volna, akkor gondolom lenne :S
    Írtam steam supportnak, remélem tudnak vmit tenni. Leírtam a jelszavamat, talán abból látszik, hogy az enyém.
    De annyira idegesít ez a kicseszett túlbiztosítás. Kezdetek óta van steamem és soha nem lopták el, mert nem irogatom be az adataimat kajli oldalakra, meg nem dőlök be csicska 10 éveseknek és nem adom meg a passt senkinek.

    2.:Gondoltam, akkor belogolok másik, CS:S-os accomra, hogy legalább chatelni tudjak a többieknek, h miért nem vagyok napok óta. Erre nem jó a password. Jó, mondom, lehet elfelejtettem, olyan rég használtam, kérek emlékeztetőt. 5-ször kértem emlékeztetőt, mindnél azt írja ki, hogy vagy a Vertification kódot rosszul írtam be, vagy az új jelszó amit megadok, azzal van vmi baja!

    Eszméletlenűl fel....idegsít! :W :W

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

  • Lmh

    őstag

    válasz csaba951 #25207 üzenetére

    Baromira jogos, én is tudom, hogy baromság amit írtam, de szétszed az ideg.
    Pontosabban szétszedett.
    A megoldás sokkal egyszerűbbnek bizonyult. Újra létrehoztam a korábbi yahoos email címet, szerencsére nem foglalta be azóta senki. És így már meg tudtam nézni a kódot amit kiküldtek.
    Az account egy haveromé, aki tojt a steamjére és a rajta lévő játékokra, ezért nekem adta még évekkel ezelőtt. Ezt nem írtam le, mert a történet szempontjából majdnem mind1. Csak azért írom, hogy nem én vltam ilyen hülye, hogy letöröltem a steames accomhoz tartozó mail címet, meg kidobtam a dobozt....
    Mindenesetre köszönöm szépen a hsz-eket! :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok ezt a kérdést a csgo topicban is feltettem, sorry a dupláért de nem tudom, hogy minek a hibája lehet.
    Szóval ez a helyzet: [link] Kicsit mélyre kell ásni a linkekben, sorry.
    Óriási csodálatom annak, aki erre a rejtélyre megoldást talál.

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

  • Lmh

    őstag

    válasz .tnm #52399 üzenetére

    köszi a választ!
    másik játékkal is kipróbálom majd, jó ötlet.
    HDD hibára gondoltam én is de szerintem az nem lehet, mert próbáltam SSD-re és HDD-re is rakni. Egyik sem túl régi. Windows 7-em van, nem szoktam frissítgetni de nehogymá ez legyen a probléma.
    "használsz szimbolikus linkeket, esetleg hdd rack-et, akkor az is lehet ludas. jah meg persze az UAC is bekavarhat." - na itt azt sem tudom, hogy miről beszélsz :F

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok!
    Ezer éve nem voltam fent steamen, de most felmentem és okt 31-én eladtam pár régi csgo ládát. Nem volt egyszerű az előkészítés, steam app/guard letöltés, mindenféle azonosítások sora... de csak sikerült.
    Ma folytatni szeretném az inventorym eladogatását, de Hold-ba kerülnek a sell-re felrakott itemek. Stam appban megjelenik a confirmation oldalon, le is confirmálom, de mégsem engedi ki a piacra.
    Elvileg ugye azt írja, hogy azért nem, mert "If a user trading away or selling items hasn't had their account protected by a Mobile Authenticator for the past 7 days"
    Dehát 3 napja sikeresen eladtam... most akkor mi vaaan? :F :F :F :F
    :R :R :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák