Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz csaba951 #31491 üzenetére

    De ugyanez a helyzet a SteamGifts-el és a PlayBlink-kel kapcsolatban is.

    Mind a két oldalon ingyenesen lehet jelentkezni sorolásokra, ahol (pc) játékot lehet nyerni. Tehát ha jelentkezel, akkor nem biztos, hogy te kapod meg, de a lehetőség megvan rá. Mind a két oldalon nyertem már játékot. És amikor én nyertem a sorsoláson, rendben meg is kaptam. Nem jöttek mindenféle kifogással. Mert ez így korrekt.

    És ezek után én is tettem fel játékokat sorsolásra, és persze oda is adtam őket. Mert én is korrekt vagyok, ha velem is korrekt módon viselkednek.

    Na, a Raptr nem korrekt, mert nem tartották magukat az ígéretükhöz, a saját maguk által, önként vállalt feltételekhez!

  • cskamacska

    addikt

    válasz csaba951 #31491 üzenetére

    GoG: No igen, olyan játékot, amit máshol tipikusan nem kapni, főleg nem DRM mentes, Win7-en működő formában. Ettől független GoG-nak maxi repect, még ha félig abandonware címeket is osztogat. :R
    GMG: Egy érdekes hely, a közepes ingyen neveik tényleg pénzükbe(akár elengedett haszon formájában) kerülhettek, hogy megismertessék az oldalukat a jónéppel. Az általános visszaváltás ugyan bukta lett, de a rendszeres zs-kat játék osztogatás és a hozzá kapcsolódó promóciók érdekes alternatívája lettek a rendszeres nagy arányú zakciózásoknak mint amit a Steam, vagy az Amazon csinál.
    Gamersgate-en nem tudom mit kaptál ingyen, amit én kaptam, azzal inkább elijeszteni tudtak volna a szolgáltatásuktól. :DDD Viszont a IGN kódot szeressük, és van nekik VOID reklámos ingyé játék rendszerük, ami egész tűrhető.(mondjuk csak a bétásoknak az, hisz ámerikát és a skandináv országokat leszámítva sehol nem elérhető hivatalosan :((( )

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák