Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SenorGrande #20528 üzenetére

    Multira megnéztem,hát összviszz 4-5 ember kolbászolt összevissza,de mivel 6 ember alatt el se indul...privát lobbyt csináltam,úgy megy egyedül is,de nevetséges,egyszerű,mint a faék,úgy megy az ember,mint valami nyugdíjas,futás NINCS,se gránát,semmi,se felvehető fegyver,ilyenek,pár automata ágyút meg lehet hekkelni,de ennyi.Marad a szingli,nem most vettem,szerintem még ennyiért se,szóval elfér.
    Gotham City Impostors és a Payday The Heist multija viszont elég jó,a Gotham legalább hangulatos és sokan is vannaki,a Payday meg elég jól visszaadja egy rablás,stb.hangulatát,ez utóbbi ugye eddig ahogy néztem,csak koop rablás,üldözés a gépi ellenfelek ellen.Remélem lesz valami mod vagy update,mekkora ötlet lenne bankot rabolni emberi ellenfelekkel :) Mindenesetre megérte az árát mindkettő.A Gotham meg alapból jó,csak ne lenne nyavajás konzolport,eszi a procit irreálisan.
    Portal2 valahogy nem vonz...főleg ilyen ügyességi játéknál nagyon hasonló partner kell,mert az se jó,ha bénázik a másik,vagy pont hogy már ismeri az egészet,és lelövi a "poénokat"

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák