Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Anonymus23 #98124 üzenetére

    well, jogos a felháborodás... de akkor leírom, mi az ok... maybe érdekel is, nem csak kifakadtál...

    szóval
    4 éve élek külföldön. rendszeresen veszek játékokat oldalakról amit szeretek/tetszik stb.. öcsémnek is vettem már pár játékot... de főleg CS:GO-t.... a 4 évem alatt kb 4x!! és jött azzal, az oroszok lenyúlták, valakik feltörték, tiltottak a semmi miatt stb stb... így nem vettem már neki...

    van nem 1 ismerősöm, akinek 150+ játéka van, többek közt CS:GO és mégsem nyúlták le az oroszok, vagy hekkelték meg az accountját...
    öcsémnek csak a CS:GO-k voltak az accountján...

    nem tőlem látta a csalásosdit öcsém, nem vagyok otthon, lehet garázdálkodni... ez az eredménye...
    1,5-2 hetente rakja újra a windows, és mondja, haldoklik a gép... bnőm gyengébb géppel játszik, neki vajh miért megy a CS:GO és tsai?!.. 35+ vagyok, nekem nagyon nem kell bemutatni dolgokat...
    hát ennyi a háttérsztori...

    persze, most lehet kövezni, ócsárolni öcsémet, mert csal és stb... én is rühellem, ugattam már neki rengetegszer, lehet engem hülyének nézni, mondom, csak... felesleges :U

    öcsém 20+... vicc, hogy ebben leli örömét... én ink abbahagytam az online gémelést, csak a sandbox...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák