Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ollie #19516 üzenetére

    kb 100x :DD nekem a crysis 2. része sokkal jobban bejött mint pl az 1., maradandót alkottak a single player résszel sztem a fejlesztők, hibáitól eltekintve frankó kis játék lett! a hangok eszméletlen jól el lettek találva, mintha ott lennék, érzem a levegőben a vírus által létrehozott atmoszférát, a nanoruha erejét... ezt mondtam régebben, sok játékból a hangok színességét hiányolom, vagy idiótán vannak megcsinálva vagy nem az "alkalomhoz illő" hangokat alkalmaznak ill. készítenek a játékhoz! tetszett ahogy a heavy armorral a mélyből alá zuhansz és megkapaszkodsz, az ellenfelek ritkítása hátulról cloakolva, a grafika frankó, bár dx9 az előző részhez képest visszafejlődés de a pecs megfogja a grafit dx11el, a pályák szerkesztése, megvalósítása fantasztikus! ami nem tetszett azok a következők: pár bennmaradt pályaszerkesztési hiba, néhol buta ai, nem valami változatos ellenfelek, + picit érződik a konzolosodás rajta // szokásos ea és szerkesztőcsapatai hiányosság, meg nemtörődömség, csak sz*rjuk a játékokat futószalagon effektus mint az összes többi ea játéknál is --- én személy szerint egy 84%ot adnék a singlire, a multira meg kb 67-et... az iszonyatosan el lett rontva az előző multijához mérve - szóval egy remekül sztori orientált alkotás lett sztem, a sablon amerika a világ közepe történetet leszámítva mert az már ugye ezer éve lerágott csont, de mégis amerika az amerika, főleg New York - New York --> a betétdalaival meg egyenesen tarolt sztem a gém (Hans Zimmer igazi zseni) - nekem bejött, jobban mint a battlefield 3 :)

    elvileg jön Prophet-nek egy küldetéslemeze is

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák