Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ObamaHD

    csendes tag

    válasz TazLeacher #18188 üzenetére

    Mindent kijelez a steam. Ha a barátod vett valamit, wishlistre nyomott valamit, elért valamit, közzétett valamit. Az acsikat meg ugyanúgy összetudod hasonlítani, igaz nem minden játéknál mert elég soknál nem támogatott pc-n. És itt is megéri acsikat csinálni, sőt. Hisz agogy láthattad volt ez a Steam Winter Sale, Summer camp stb. ahol az acsikért elég szép kis jutalmakat kaptál már csak ha a mostani wintert nézed... megcsináltál a megadott játékok közül 1-et volt rá esélyed h játékot nyersz.. én 41 achievmentet teljesítettem a 80-ból vagy mennyi is volt... 3játékot nyertem: The Witcher 1-es, Day of Defeat Source, és King Arthur, igaz mindegyik megvolt de akkor is. Steam egyre jobban felfejleszti magát. És a PC-sek számára a Steam lesz az egyetlen menedékhely amely még életben tartja a PC-sek közösségét és nem a konzolokét.... Nekem is van konzolom, egy x360an de szerintem felesleges... Még fizessek is azért hogy online játszhassak. Inkább vettem egy erős gépet és boldogulok vele. Ez az én véleményem. :) Mindekinek szíve joga eldönteni h mi mellett dönt! :)

    http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

Új hozzászólás Aktív témák