Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Nordic #18149 üzenetére

    Playtrough 2-ben,lvl50en,amikor kijött a Knoxx,mi nekiálltunk 4en!,én se vagyok kezdő,a többiek sem voltak azok,és az első roadblock-nál eltöltöttünk HÁROMNEGYED ÓRÁT,és NEM tudtuk megcsinálni. :Y
    El kellett mennünk lezavarni egy tápoló kört,hogy 53-54esek legyünk,úgy sikerült csak.
    Egyébként érthető is,a playtrough 1 úgy van méretezve,hogy már olyan 30as szinttel végig lehet menni a játékon,35+-on már rém könnyű,és a dlc-k is úgy vannak skálázva.Viszont PT2-ben már maxos karakter kellett,plusz a levelt is azzal a dlc-vel emelték,50esen kezdtünk,de ilyen 52-53as ellenek jöttek szembe,alig lőtt rád elektromos puskával és ugrott a sima játékból szerzett maxos shield. ;]
    Egyébként amúgysem ajánlatos szerintem a pt2 előtt belenézni a DLC-kbe,hogy ne legyen ilyen anomália+el is rontja a dolgot,ha az ember túlfejleszt a dlc-ben,és aztán meg megunja a kis ellenfeleket az alapban.PT2.5ben,2x-is végigjátszás után meg kifejezetten élvezetes lesz a 3 "sztoris" DLC,erős és változatos ellen,dobálják a jó cuccokat,stb...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák