Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz KubanitoS #1032 üzenetére

    Üdv!

    Na kérem szépen, mára nagy királyság lett, működik a Steam !!! Tegnap este megléptem azokat amit javasoltál. A tűzfalból kiszedtem a Steamet, majd újra letöltöttem, tűzfalon engedélyeztem, töröltem az Advanced SystemCaret és a Spybot Search and Destroyt , gép újraindítás és első pöccre indult. A játékok is szépen letöltődtek, igaz, hogy az egyjátékos részek mentései elvesztek, a multi beállításai viszont nem, így bánja kánya.
    Persze furdalt a kíváncsiság, hogy mégis mi okozta a gubancot, így egyesével telepítettem vissza a két törölt programot, majd minden egyes telepítés után indítottam a Steamet, de nem volt gond. Ezért kizárásos alapon szerintem a Steam tűzfalból való törlése, majd a Steam újratelepítése utáni engedélyezése volt a megoldás, annál is inkább, mert ezt a varit korábban nem csináltam.
    Végül Neked külön is köszönöm a segítséget amit egy rutintalan öreg gémernek nyújtottál, és persze mindenki másnak aki vette a fáradságot és válaszolt.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák