Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Hardstyler01 #48360 üzenetére

    ja csak a M2-s SSD asszem fixen 4 PCIE line-t igenyel, abbol az eleve kevesebbol
    aztán 16-t elvisz meg a VGA is, es van 20 vagy 22 PCIE ennel a chipsetnel osszesen
    a 990-nel meg van 30 valamennyi

    8core-t eleg keves vmi hasznal meg ki most is, es meg par evig ez igy is lesz
    renderelok meg videotomoritok igen, de azt ki mindenki hasznalja?
    a juzerek erosen egyszamjegyu szama
    nézd meg a Ryzen topikot, szinte csak CB15 teszt van benne
    wow :U
    ezert tényleg erdemes 80-100-160k-ert CPU-t venni? (+deszka)
    nem

    az egyszalas magas teljesitmeny a legtobb esetben jobb meg most is, pedig 5-6 eve van desktopban is 8core CPU
    foleg ilyen regebbi game-knel

    több drón kell ;P

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Hardstyler01 #48360 üzenetére

    Szeva!

    ugyanez az alaplap+proci kombóm van, hétvégén raktam össze, nekem nem dadog ilyen szinten. Coop módban szokott bedarálni, de pár pillanat csak.

    Ennél még a 2 magos ATHLONOM-on is jobban megy, mint amit linkeltél. (Athlon II X2 B28 3,4 GHZ@3,9 GHZ)+8GB DDR ram 1600 MHZ. - ebben a konfigomban ráadásul S-ATA II-es az alaplap is (ASUS M4A79T-Deluxe), meg az 500 GB-os Seagate winchester is.

    Nekem nem tűnt nagyon fel a difi, hogy winyó vagy SSD... mármint FPS-ben nem mérvadó, max pályabetöltésben.

    Próbáltad erősebb VGA-val? (legalább egy RX460 vagy 1050Ti szintűvel? sokat jelent...

    Nem írtál felbontást és beállításokat az SC2-ben, mi mire van belőve.

    A CPU intenzív beállításokat érdemes közepesre vagy gyengére visszavenni, a grafikát meg legalább ultrára, ha extreme-n van. Láthatóan nem nagy a különbség.

    Ha tudsz rántani a procin, az jótékonyan hat. :U

    Ha módodban áll komplett konfigot cserélni, fogadd meg hobizoli tanácsát. Azért a 750Ti-től csodákat ne várj. Főleg ha FHD-n nyomod.

    Brutalon azért durvább, mert sokkal több egység mozog a pályán, amit a CPU-nak számolni kell, etetni velük a VGA-t.

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák