Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iSonic

    addikt

    válasz oxox #16532 üzenetére

    na most erre cinikusan írhatnám azt, hogy az observer 75 mineral és mindent felderítesz vele.. scannel pedig lókakit sem érsz, ha elbújtatta az épületét.. ;)

    ghost-ra várni kell míg lesz energy-je.. nem free force fileddel jön ki, mint a sentry.. ja és pluszba fejleszteni kell, hogy legyen egy emp energy-ja..

    mmm, addig erős míg neked nincs colod vagy ht-d.. sőt esetleg immo, sok zealot és sentry.. :)

    tank+viking.. toss ellen effektíven szar.. :D max a tank :) viking meg csak akkor jó, ha van colo.. ha nincs akkor szálldogálhatsz vele míg ki nem lő két stalker..

    ghostra visszatérve.. míg én használok köbö 5 gombot a seregem irányítására.. addig a nagy colo+gw unitok-nál te egy gombon tarthatod nyugodtan az egész csapatot, hisz a main pioritásba a sentry lesz és a drága F betű.. ha van HT, akkor már kemény 2 ctrl group és 2 kemény gomb.. és használni kell a T betűt is.. jajj... ezzel szemben nekem a viking külön gomb.. ghost külön gomb.. mm külön gomb.. medivac külön gomb(mivel ha mikrozok akkor is heleljen..), tank külön gomb.. ja és persze ezekkel mind mikrozz és hát nyomd el a képességüket :) kiváncsi lennék melyik kezdő tossos tudná ezt eljátszani.. elárulom senki.. sok terrannak, még nekem is nehéz úgy nyomogatni végig a dolgokat, hogy valamit el ne rontsak.. ghosttal cloack emp lenyomás.. közbe más group stim pack go.. tank jó helyre tétele.. vikinggel meg úgy mikrozni, hogy a sok szép stalker le ne lője..

    majd ha ennyi minden dolgot külön irányít a toss akkor beszélhetünk arról, hogy könnyű a terrannal játszani.. mert az, hogy team v team-be ez jön le, hogy MMM.. meg tank.. azért van ez, mert ott senki sem megy rá, arra, hogy pl.: 5 helyen droppolgasson, közbe még magára is figyeljen.. team v teambe lényeg, egyszerű csapat kombóval nyerj..

    soha nem látok pl.: 2v2-ben ghostot hozni terrannal.. mindig mit hozz.. MMM, miért mert 10 perc alatt leakarja küldeni..

    szóval eléggé nagy különbségek vannak a te általad játszott team v team és az 1v1 között..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák