Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz iSonic #16536 üzenetére

    szoval ugy latod, hogy a protoss csupan megyunk elore...es max f gombot nyomogatunk...csak mig a terran mmm csoportocska mindegy hogy keveredik, a protossnal figyelni kell arra, hogy az amugy gyorsabb stalker ne maszon folyton a zeak ele, mert akkor mire rohannanak csapni, mar nincs csapat ami tamogassa oket...es ez kulonosen akkor remek mikor menned kene valahova segiteni, a zeak meg hatul cammognak.. stalkernek ott a blink... mikor a jatek elejen probalok egy mmm gombocot leszedni, akkor terran nyomja a stim-et, medic gyogyitja oket (nekem meg lehet a sentryvel operalni)...ha a marudernek meg mar megvan a lassitasa akkor siman kimikrozza az zea brigadot. Lehet a viking nem er sokat, ha nincs legi unit, v colo...de minek hoznad le ha nincs? hameg mar van, akkor a colokkal is vigyazni kell, mert pikk-pakk leterdelnek, az mmm meg ugy szetcsapja a hordat 4-5 medicel, hogy csak nezi a protoss..obsverver hasznos unit sose tagadtam, de egy komolyabb jatekos egyreszt kiszurja (mar megy is a scan, meghat tornyok koze hiaba kuldod be...a scan meg mehet oda is....epuletet rejtegetni a terran meg konyebben tud ha akar, mert megcsak pilont sem kell leraknia, vagy reptet, tehat ez ne legyen mar protoss spec dolog....imo sebessege is a stalker alatt marad, tehat annak a poziciojara is figyelni kell.

    jatsztottam veled, tudom, hogy ugyesen mikrozol (nalam nagysagrendekkel jobban), de ne gondold azt, hogy mas fajjal nem kell...nekem 1 gomb a stalker+colo+imo, 1 gomb a sentry, 1gomb a zea (ezt ugyan csak a csata elott hasznalom), 1 kulon gomb a colo, mert ugye ha azt kezdik daralni (pl viking), akkor kuldom hatrebb, hogy a viking bekeruljon a stalkerek hatokerebe...ht-t nem hasznalaok, de ha tennem az plussz ket gomb lenne mint irtad...tehat main1 (stalker blink miatt nem celszeru a sentryvel kavarni), sentry 2, ff 3, blink 4, colo 5......sok is nekem ez igy meg kicsit, de probalkozok...elofurdol, hogy a colo-t dupla klikkel probalom megoldani, csakhat ez egy kis lagnal (vagy remego keznel) eleg erdekes dolgokat tud produkalni :) ...ugye a vikingket apritjak a colot alapban, a stalkerek ehelyett lonek mindent amit latnak (persze medicre, vikingre egyesevel kell fokuszalni)

    megvan a jatekban a balansz, es sajnalni sorry nem fogom a terrant :)

    jahh es mig neked ha van epulet gyors billenytyure bellitva akkor meg a csata helyszinerol sem kell elkikkelned az erositesert, mig a protosnak ha nincs a latokorebe pylon v prism, akkor vagy elkikkel, vagy nincs erosites..

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák