Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz for3l #13029 üzenetére

    Szerintem megeri erte a penzt.....erdekesseg:

    elso hozzaszolasom a jatekrol ebben a topicban
    "Meg csak a single-t probaltam ki, de kovezzetek meg erte....ennyire voltak kepesek 10ev alatt????....nem azt mondom, hogy rossz, szorakoztato, latvanyos, jok a hangok az effektek, de semmi olyat nem lattam eddig benne, ami egyedi otlet lett volna/es ne szerepelt volna mar az elso reszben, vagy mas jatekban.....es lassuk be a grafika sem korszakalkoto.
    mint latszik nem vagyok megszallott, de jatszogattam az elsovel, es remeltem, hogy ez most valami "tortenelmi" lesz...mint anno a dune2 (bar ez nem az O keze munkajuk), warcraft, a diablo, es az elso resz.....eddig ezt nem erzem."

    nem valltottam ki vele osztatlan sikert :DDD (egy pelda)
    Sith7 reakcioja: "Köszönjük, Emese !" :DD

    csak arra akartam utalni, hogy en is bizonytalan voltam...jonak ereztem, de single-ben hianyzott az a kis plussz...pont volt egy kis feles penzem, es ramjott a moneymania es megvettem....haaaat nem rossz :) ...igy a circa 736.ik liga meccs utan (mondhatni a cod jatekidom azota a huszadara esett vissza) ph! stilszeruen: kifejezetten ajanlott

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák