Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz VincentVG #300 üzenetére

    Annyira nem néztem, beállítottam mindent ultrara (AA-t kikapcsoltam, mert mégjobban elmos mindent + utólag a Post process effekteket is) és
    ezen a gépen (i7 4790k+R9 Fury) ugyanúgy megvan a stabil 60 FPS FHD-n 120%-os resolution scale mellett, most még a FOV-ot is kitoltam és így még talán simábban is fut a játék (low fovon mintha kicsit akadozott volna a kamera).
    BF1-től biztos, hogy kisebb a gépigénye, de az előző részétől nagyobb.
    Az alfa még elég sokszor dropolt, de ez már most stabil, a végleges + új driverekkel szerintem még jobb lesz.
    Szóval teljesítményben annyira nem vesz el, viszont látványban igen, mert sokkal csúnyább/elmosottabb így a játék. Mondjuk technikai bakik most is vannak, az LOD-t még finomítani kell, mert elég látványos pop-inek vannak.

    Első részhez képest az űrcsata mindenképp jobb, felszíni harcnál mintha le lenne lassítva, lomhább lenne a játékmenet (még lassabb volt az alfában), meg az UI-n is lenne még mit dolgozni, mert a designos holo UI miatt mintha feladták volna a használhatóságot (fél képernyőt elfoglalja a bazi nagy holokatona, másik felére meg bekellett sűríteni a többi dolgot, úgy, hogy valami már oda sem fért csak külön kattintással lehet előhívni).

    Szóval a potenciál ott van, tartalmilag odatették magukat, de most mintha a játékmenetet nem sikerült volna eltalálni és örlődnek a BF1 meg az előző rész játékmenete között.
    Sok múlik azon, hogy milyen a többi térkép és mennyi változás lesz még a beta feedback alapján.

    Nekem pl. az első részben ha nem is minden tetszett, de elvoltam vele az utóbbi 2 évben. Ha itt viszont Naboo alapján kéne dönteni akkor no thx.
    Szerintem amúgy ezt a bétát már augusztusban megkellett volna ejteni, hogy legyen idő alakítani a játékon, mert még ha utólag sikerülne is a lényeges dolgokon változtatni addigra elég sok játékos elvész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák