Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    No így pár óra után:

    Teljesen más a játékmenet/gunplay/karakterkezelés/képességek használata/stb. az előzőhöz képest - TELJESEN.
    Naboo/Theed szar, már az alfában is látszott, hogy ez a térkép ebben a formában nem a legjobb választás.

    Grafikailag nagyon túl van tolva pár effekt, a ma már szokásos Chromatic aberration, filmgrain, meg valamilyen elmosás is kikapcsolhatatlan amitől az amúgy gyönyörű grafika csak rondább lesz.
    A semmiből előtűnő repkedő madársereg, és az állandóan szállingózó törmelékekből, levelekből is visszavehetnének, mert amúgy sem reális. Először jól néz ki, utána már inkább irritáló - ugyanez volt az első résszel is, a legszebb térképeknél a látvány inkább a játszhatóság rovására ment.
    A már említett vibráló holoeffekt is nagyon rontani tudja az élményt: [kép] - ez így pl. nem maradhat, végére már a szemem folyt ki. Fov csúszka is mindenképp kell in-game, jelenleg cfg-ből állítható - ég és föld.
    Szóval a grafikusok kicsit túlbuzgóak voltak, de ez még nem olyan nagy gond, utólag patchelhető...
    A BF1-ből már ismert erős Lens flare szintű fényeffekteket sem szeretem, de azokat legalább csak bizonyos kameraállásnál látni.

    Járművek/repülők vezérlése teljesen át lett dolgozva - még most sem tudom 100%-ra pontosan hogy s mint működik, de átgondoltabbnak tűnik már most, viszont itt egyelőre nem lehet CFG-vel sem FOV-ot váltani így meg nagyon rázoomolnak, kényelmetlen nézni, meg irányítani is.

    Az upgradek és a gearek/karakterek variációja az amiben nagy lehetőségek vannak, konkrétan mindent (karakter, hero, jármű, fegyver) fejleszteni lehet.

    Ami egy jó húzás és végre talán a killhajhászásnak is vége a feladat kárára, hogy a K/D meszűnt, nem számol halált, nem számol killt sem, "Eliminations" van, ami kill+assist.

    Ha a 2015-ös bétát kéne ezzel összehasonlítani akkor viszont ez "csak" a Space combat és a tartalom miatt "nyerne", mert az tényleg jól sikerült.
    Assault on Theed vs. Walker Assault on Hoth témában egyértelműen utóbbi adta át legjobban az SW hangulatot, nekem mondjuk a feladat is jobban bejött, kíváncsi vagyok hogyan lesz átdolgozva ebben. Naboo szimplán unalmas, az elején rengeteg üresjárat van, a palotában meg már nagy a fejetlenség, remélem a többi térképen jobb feladatok lesznek. Igazából alapból a térkép nemjön be, még ha az objectiven javítanak akkor se, szóval nem nagyon tudok mit gondolni, mert ilyen minden játéknál van. Nem lenne rossz dolog, ha utolsó 1-2 napra beraknának még egy térképet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák