Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raulblanco07

    aktív tag

    Kicsit összedőlt a játékbeli csalókról alkotott képem, az egyik akiről szinte biztos voltam hogy csaló, tegnap véletlen ráakadtam egy livestream adására és saját szemmel láttam hogy nem az, egy másik akiről az egész group akivel együtt játszottunk, szent meggyőződéssel állította hogy csaló, de egy streames srác állítja hogy nem, és a tegnapi másik miatt hajlok affelé, hogy akkor mégsem.
    Ez szomorú, mert eddig azt hittem viszonylag meg tudom állapítani ki csal és ki nem, de ezek szerint eléggé nagyon tévedtem.

    Egyéb, ha valakit érdekel egy Vader killstreak, itt van egy egész jó:
    [link]

    Az Ő streameit szoktam nézni, Whaddaweirdo, még régebben futottam vele össze és annyira jól tolta hogy rákerestem, így láttam hogy streamel és nem használ csalást, kurva jól játszik, jó pár trükköt ellestem tőle 2-3 nap alatt ameddig belenézegettem az adásába.

    Általában teljesen nyugodt és laza, de tegnap nem igazán ment neki, és a végére elég ideges lett mert a csapattársai elég használhatatlanok voltak, hogy ebből mennyi volt a műsor része azt nem tudom, de mindenesetre nagyon adta ahogy elborul az agya és mellé hozott egy Vadert és halomra mészárolt vele mindenkit, nem az a 10 csapattárs boostol és támogat hogy rekord killstreakeket érj el youtube-ra, hanem egyedül rohangált a pálya teljes szélességében és mészárolta halomra az embereket, közben a kommentek, teljesen olyan mintha tényleg ő lenne Vader maszkja alatt :D
    (A linelt videó onnan indul, 4 óra 9 perc, és 9 perc hosszú a Vader killstreak)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák