Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #3019 üzenetére

    Nem volt rossz rész de egyáltalán nem értek egyet az elhangzottakkal viszont nem is lepett meg, hogy ilyen irányba mentek, pont arra gondoltam, hogy Booker(így kell írni? :D ) látványosan szenved és muszáj lesz vele kezdeni valamit de azt már eljátszották, hogy Burnham pasija gonosz vagy azzá válik így maradt ez a kényszerű "ellentét". Amúgy nem értettem a vitát, ha ez a faj ennyire fejlett akkor mi akadályozza meg őket, hogy még egy anomáliát "küldjenek" tehát tök felesleges elpusztítani főleg olyan mellékhatásokkal mint amit felvázoltak. Az AI dolognál meg semmi megnyugtató nem volt, azon voltak, hogy önálló létformává minősítsék így más szabályok vonatkoznak rá, oké, és? Stamets kapizsgálta a dolgot de csak a jéghegy tetejét karcolgatta. Az itt a probléma, hogy emiatt a túlzottan optimista világnézet miatt paródiának hat az egész, olyan dolgokon morfondíroznak ami röhejes és sokkal jobban érdekli őket az, hogy senki ne legyen megbántva mint az, hogy érdekes legyen a sztori. Én kb. 15 évesen láttam így a világot mint ahogy ez az LMBTQ banda láttatni akarja a Star Trek-ben. De az utolsó Tilly-s résznél a szemüveges fickó még meg is jegyezte, hogy mennyire szüksége volt a kadétoknak erre a pozitív "minden lehetséges/bármit elérhetnek" felfogásra, már nem emlékszem pontosan, hogy mondta angolul de felröhögtem mert erről szól az egész Discovery majdnem az első résztől. Szerintem a legtöbb ember, beleértve a fiatalokat is tudja, hogy a világ nem fehér és fekete. Sokkal jobban tetszett az amit Q mondott Picard-nak az első Borg találkozás után.

    "Picard, you are about to move into areas of the galaxy filled with wonders you cannot possibly imagine. And terrors to freeze your soul!"
    - Q, to Picard

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák