Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom5598

    senior tag

    válasz K.Andras.Vfx #50856 üzenetére

    bármelyik játék facebook posztjainál lehet bőven rinyálást olvasni, nem véletlen hogy nem szokták az emberek elolvasni, egy szeméttelepen értelmesebb dolgokat lehet találni mint facebook, youtube komment szekciókban.

  • asszem78

    csendes tag

    válasz K.Andras.Vfx #50856 üzenetére

    Az sem zavar, hogy mit kommentelnek Facebookon, mert nem igazán érinti az én játékélményem, plusz megszoktam már, ha valamit divat fikázni akkor mindig lesznek akiknek bár fogalmuk sincs a részletekről, de hatalmas önbizalommal jelentik ki, hogy hol kellene már tartania a fejlesztésnek, hiszen ők csak tudják...

    Számomra fontosabb, hogy a roadmap rendesen frissítve legyen és amikor megjön az update akkor az beváltsa a hozzá fűzött elvárásokat (amelyek a roadmapen alapulnak)

  • cskamacska

    addikt

    válasz K.Andras.Vfx #50856 üzenetére

    Szerintem a probléma ott leledzik, hogy igazán nincs mit kezdeni a dologgal. Ha véletlen úgy is lenne, hogy a játékból, legalábbis az elinflált ígéretek szempontjából, nem is lessz semmi és a Grand Poobah elqrta, nem kicsit nagyon, akkor.. Hát nem tudom, esetleg nagy egyetértésben leszidhatunk mindent és mindenkit, testületileg a sc_refunds ölelő kebleire találhatunk és kis sc_trades-el megspékelve "kármentesíteni" lehet az egész brancsot. És utána.. ?

    Szóval az van, hogy nincs alternatívája. Elite Dangerous nem az, hujuj, de közel sincs. Everspace meg annyira sem. No Mans Lies pedig a csodapeccs után is csak egy túlélő játék az űrben.

    Tehát a népek várnak és nagyon erősen reménykednek, hogy lesz a végén valami ebből, mert még ha a feature creep fele el is illan, akkor sem lesz űrszimulátor ami megközelíti. 3.0 óta azért határozottan bizakodóbb vagyok, az egy igen madár látta mérföldkő volt, aztán mégiscsak meglett.

    A hajók meg, hát
    Relay.sc egész tűrhető cikket hozott le, hogy a Star Citizen pay to win-e. A vége az, hogy majd meglássuk, de maga a hajók eladása "kiérdemlés" helyett egyértelműen pay to progress dolog. Ez persze nyilvánvaló volt az első perctől, hogy még ki-grindolni sem lehet a nagyobb hajókat játékpénzzel, így még inkább. Pay to progress egyébként egyre inkább elfogadott, egyszerűen amiatt hogy a felnőtt játékosoknak tizedannyi ideje van a szórakozásra mint a tiniknek. És ha már az utolsó kacat pong klónba is beleverik a Diablo-MMO féle loot és fejlődési rendszereket, akkor valamivel kénytelenek a pénzkeresőket is a játékban tartani, azon túl persze hogy kiváló lehúzási lehetőség is egyben, ha éppen a fejlesztők úgy akarják, vagy egy relatíve fair dolog. :)

    Ugyanakkor az a szomorú valóság, hogy a kosztpénz nem elhanyagolható részét önző gyűjtési mániás yuppie bálnák dobták össze. Volt itt a túrót önkéntelen adakozás, nem .jpg promó képekre vertek el forintmilliókat(azért látványosan ne nézzük a másikat hülyének :P ), hanem hogy megszerezzék a drágaszágot, mindet, mindet is, lehetőleg tegnapra, amit a plebs holnapután sem fog tapodni a várható grind miatt.

    De, látod, ez ilyen, itt volt fillérkefélke és összejött a 200 milla, Braben meg ehhez képest elveszett aprópénzből gazdálkodik, mert ott nem is nagyon lehetett költeni. Persze a Frontier így nem is örökölt egy komoly fejlődési és előre lépési problémát már a kezdetektől amivel Robertséknek meg kell küzdeni, és amely döntéseknek vagy a bálnabélák, vagy a kezdő játékosok nem fognak a végén örülni. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • Eniral

    tag

    válasz K.Andras.Vfx #50856 üzenetére

    én azon röhögöm mindig ,hogy max 12 ember lájkolja amit facebookon kiszoktak tenni.. :"D

Új hozzászólás Aktív témák