Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    válasz PoeDameron #33747 üzenetére

    Nézd, ha más nem az unokám biztosan fog játszani a játékkal, az kétségtelen ( el ne felejtsem ,majd a belépési kódot beleírni a végrendeletembe ) :D Nem értünk egyet továbbra sem, én a sikátort választanám Gery Oldman arcmimikai leképzésének metodikus ismertetője helyett.

    [ Szerkesztve ]

  • Yllgrim

    őstag

    válasz PoeDameron #33747 üzenetére

    Mar mondtam ocsemnek hogy lesz :K Meg nem tudom hogy mirol mire vagy hogy, de lesz. Nem volt forgalom, uh 2 es fel ora volt csak hazafele.

    A Con lenyegeben egy hangarban volt a Manchesteri repteren, az ott egy Concorde, ami alatt volt mindenki, elegge jo volt a hangulat amikor vegre elkezdodott a moka, elotte beszeltem par szot Sandi-vel meg lottem vele egy kepet (ilyeneket nem toltok fel, ne is kerjetek, amin rajta vagyok :) ) meg par masik arccal, a teremrol majd felrakok parat.

    Nekem alapvetoen tetszett a Con, nem tudom hogy kinek mi hianyzott, szerencsere inkabb ilyen szereny, hangulatos volt, csaladias.

    A bemutatott dolgok nekem tetszettek, az adu asz Gillian Anderson (World No.1) :B

    Ez a Baby PU par het es itt van, a tobbi meg majd sorjaban, eddig sem siettem, ezutan sem fogok.

    Ami biztossa valt bennem, ahogy forogtam az emberek kozott, Sandival valtottam par szot, meg masokkal is (kivel? :) ), azt kell mondjam lesz jatek, meghozza jo jatek, nem is akarmilyen. Ha mar az elet iskolajat kijartad, akkor eleg jo esellyel megtudod itelni a beszelgeto partneredet. Itt nem ereztem hogy barmit is rejtegetnenek, takargatnanak, nem dumaltak melle.

    Johet :C

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák