Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz #16729600 #33546 üzenetére

    Tarthatod aminek akarod, én mint mondtam, a saját (tudtommal európai) cégünk fluktuációjára látok rá (ráadásul néha nem csak európai szinten, látom ha egy olyan indiai vagy angol munkatárs megy el, akivel eddig tartottam a kapcsolatot, de pontos számaim nincsenek persze, mert a HR-esek ilyet nem adnak ki), illetve hallom haverjaimtól a saját munkahelyükről is a hasonlókat, és redditen is több mindenki megosztotta saját tapasztalatait, amit persze be is hazudhatott, de nincs okom feltételezni. Ha neked más a tapasztalatod, ennek örülök, de ez nem írja felül számomra az enyéimet :) A munkád leírásából merem feltételezni hogy egy relatíve kis, jól képzett csapatról van szó, nem egy, csak a mi irodánkban kb 100 fős csapattal (+ még vagy 60-80 pesten, globálisan pedig kb 4500 fős) cégről. De ezt csak feltételezem, nem tudhatom. Nálunk van kiírt vállalati kultúra (ahogy sok cégnél), és ugyan nem olyan mint pl a Morgan Stanley-nél fejlesztőnek lenni (juhhé, kéthetente pénteken nem kell öltönyzakót venni!), de vannak előírásaink, és alapvetően egy irodai munka, mint a többi, FinTech top 100-as cég jó részénél (mi a fintech listáján a top 20-ban vagyunk). Nem csinálunk gondot ha valakihez jön a kéményseprő valamikor és aznap otthonról dolgozna, vagy más hirtelen elfoglaltságból el kell mennie 1-2-3 órával korábban, sőt örülünk és gyógyulást kívánunk ha valaki betegen inkább nem terjeszti a betegséget benn, hanem szól hogy szarul van, és 1-2 napig otthon lábadozna, és otthonról dolgozna, de ezeket leszámítva azért be kell járnunk, mert megbeszélések vannak, vannak, nem csak előre kiírt hanem mondjuk pár fős ad-hoc architekturális dolgok, stb. Szerintem érezhető hogy ez a fajta munkakörnyezet más mint a tiéd, és talán közelebb áll a CIG-hez mint a tiéd. Mert ugyan van sok olyan munkahely, ahol otthonról lehet dolgozni, csak párszor kell kimenni valahova, és ilyen helyeken biztosan más a fluktuáció mértéke, de a munkák (még IT-ben sem) zöme nem ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák