Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PoeDameron

    aktív tag

    válasz Volfram42 #23234 üzenetére

    Ez egy lehetőség lesz, amit nem kell használnod. De ha mondjuk meg akarsz vizsgálni egy aszteroidát hogy milyen ásványok vannak benne, és a tudományos munkatárs nem talál semmit, akkor könnyen ránézhetsz, nem kell sétafikálni. Át fogod majd érezni hogy hosszútávon ez milyen hasznos. Gondolj bele az 500. ilyen esetnél már messze nem lesz szempont, hogy milyen procedúra előzte meg a vizsgálatot, és idegesítene hogy állandóan mászkálnod kell, hogy saját magad elvégezhesd amit a szerencsétlen npc nem tudott. Fapados lenne tőle a játék.

    Plusz akkor ezek szerint harc közben is lehet váltani. Kilövik a főkaraktert és biztonságba kellene cipelni. Valahogy megnyugtató, hogy lehet váltani a másikra, okosan ki lehet menteni a karaktert, ahelyett hogy az npc agyára bíznánk. Én eleve nem bízom abban, hogy olyan nagyon szuperül fog működni az npc rendszer, szerintem sok hülyeséget fognak csinálni maguktól, és áldjuk majd CR-t ezért a lehetőségért.

    [ Szerkesztve ]

  • Menthirist

    veterán

    válasz Volfram42 #23234 üzenetére

    Egyetértek, hogy immersion romboló lenne az, ha gyakorlatilag akármikor át tudnám kattintani magam egy másik AI helyére. Elvégre én én vagyok, a játékos maga a fő karakter. Akkor ne ugorhassak már testről testre, pláne ha olyan szinten igyekeznek tartani az immersiont, hogy még az arena commander is a szimulátorból lesz elérhető, nem a menüből (mert ugyan századszorra gyorsabb lenne a menüből elérni mint mindig odafutni, beülni, stb, de az immersion az immersion)...

    Úgyhogy az még valamennyire oké hogy egy npc helyére beugorhat egy haver, de én maradjak már az én testemben végig.

    Az pedig nem megoldás, hogy "ne használd". Ha van rá lehetőség, akkor a játékmenet is úgy alakulhat, hogy kényszerűbb legyen használni, mert anélkül nagyon kevéssé lennél hatékony.

    Amúgy a képernyők megoszthatók, így akár egy helyről is meg tudod nézni azt, amit a másik npc a képernyőjén lát, ehhez nem kell átugrani a másik bőrébe.

    Szóval én remélem, maradunk a hátsónkon, maradunk a testünkben és nem lesz ugrabugra a különböző npc-k között. Mert én én vagyok, nem egy tucat jött-ment npc.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák