Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz PoeDameron #31881 üzenetére

    Ezek rendszerek. Ha megnézed a leírást, ez kb kiderül. A Stanton rendszerben van 4 bolygó, az ArcCorp, MicroTech, Hurston és Crusader (vagy legalábbis Stanton I-IV, és mindegyik más cég "kezében" van, de gyakorlatilag mondható hogy az ArcCorp az gyakorlatilag a Stanton III: ArcCorp bolygója). A Nyx rendszerben 3 bolygó van, a Nyx I, Nyx II és Nyx III, a Delamar pedig a Nyx csillagától 8 csillagászati egységre lévő aszteroida felhő egyik legnagyobb aszteroidáján van.
    Egy-egy bolygón elsőnek csak egy-egy leszálló zóna lesz, ezek fognak majd bővülni idővel.

    Amúgy meg mi ez a meghívósdi? Eleinte sejtettem hogy mi, de most elbizonytalanodtam hogy csak poén vagy nem.

    ttamashu: Javaslom mindig nézd meg, hogy van-e függőben valami cikk, ami fordítás alatt áll... Bár én sem jegyeztem fel a szerkesztői kerekasztalba hogy elkezdtem fordítani, igazából hajnalban egy félig hirtelen, félig rossz ötlet volt :D

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák