Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz bul07 #17191 üzenetére

    Ha már zsemle....múltkoriban Pesten végeztem melóban és volt még időm a vonat indulásáig, így gondoltam bemegyek a Keleti melletti, Thököly úton lévő Spar-ba és veszek következő napi melókba zsemléket szenyónak.
    Gyalogolok a buszmegállótól a Spar felé, bambulok ki a fejemből és az első utca előtt kilépett valaki egy ajtón, kezében nylonzacskóban péksüteménnyel. Felnézek, nicsak egy pékség -> hoppá, Spar törölve, inkább a pékségbe lépek be.
    Nézek jobbra, jó nagy bucik a polcokon, nézek balra, na itt már zsemleforma nagyságok a polcokon.
    Mondom mi a kínom, vinnék 10 zsemlét és mutatok a megszokott zsemle nagyságú darabok felé, mire jön a kérdés, hogy barna magos zsemlét akarok?
    - Micsoda? Barna magos? Fenét, sima normál zsemlét!
    - Jó, mert az éppen mögötte lenne (a korábbi jó nagy bucik formájában).
    - iiiiigen? Akkor nem viszek tízet, elég lesz belőle hat is.

    Szóval vettem 6 baszott sűrű, nagyobb fajta zsemlétől kétszer nagyobb bucit, hogy csak lestem....lehet itt jófajta zsemlét is készíteni. Finom is volt, laktató is volt.
    Árát nem tudom, mert vettem mellé egy minipizzát is reggelire, fizettem 900Ft-ot, de kerekíttettem a végét és így 60 Ft borravalót is adtam

    Hátha jár oda valaki sűrűbben és tisztában van az árazással :B

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák