Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz PrinceHerceg #13138 üzenetére

    AZért pozitív az... Ha hallgatod a zenét rajta, legalább el tudod képzelni, mit kéne hallanod, tehát felidézni a zene élményét jó. :C
    Viccet félretéve, pl. az asztali 5.1-es 6000-es Geniusom tökéletesen kiszolgálja filmnézésre, és nagyon alkalmi zenehallgatásra, de a fülesemet rádugva borzalmasan átjön, micsoda dobozhangja van, hiába csillivilli legjobb realtek kodek, meg árnyékolás, meg Nihicon Audio kondik, meg speckó PCB, meg fejhallgató erősítő. :N

    (#13139) Tiger.: Nálam akkor, ha a filmen hibás volt a hangsáv. :D

    (#13140) djrobaa: Nekem sincs hűde hangrendszerem hozzá... Ugyanakkor rádugom a kb. 10 éve 15 000 forintért vásárolt, tehát közelsem high-end Sennheiser HD497 fülesem, és elsírom magam a dobozhangjától, míg az X-fim hangzása szinte elmeséli a zenét ugyanazon fülesen is.... :) Akár egy sima MP3 állománynál is.
    Ha nem hallod a különbséget, az állati jó, nem kell egy vagyont költeni hangkarikra, meg bosszankodni az esetleges driveres nyűgökön. :R A Realtek kodekjeim driveres supportja valóban példás volt mindig is, soha semmi bajt nem okozott a drivere, egyszer felraktam, és működött, míg le nem töröltem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák