Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz Sys85 #12054 üzenetére

    Témát illetően így gondolom én is ;) . Nem hallottam, de 70 papírért olcsónak nevezhető és mégis kap az ember egy Klipsch-ecskét szélesebb térrel.

    Én jellemzően elektronikus zenét hallgatok, és alapvetően egyet is értünk. Ugyan nekem HM-ben csak ,,belépő" Monitor M300 van a fronton egy használt Dali E-12F-el (ami árát tekintve sajnos már önmagában kimeríti az SB árkategóriát - szóval tényleg nem szabad összehasonlítani), de még itt is van bőven különbség pl a Q90R-hez képest (+ moziban a tapasztalataim szerint tényleg nem összehasonlítható, de ez ugye már más téma), de az tény, hogy sehol nem akkora a különbség, mint pl valamilyen rock, vagy "lágyabb" hangszeres / akusztikus zene esetén, ahol valóban van színpad.

    Szóval részemről továbbra is azon véleményen vagyok, hogy 50-100-200e Ft-ig (főleg elektronikus zene felhasználás mellett) ha akarunk "mozizni", akkor az SB verhetetlen, de ha már akad 300e inkább 400e Ft, akkor Én pl akár használt piacról (hisz ugye témát illetően jellemzően makulátlan termékekről beszélünk), akár csak polcsugárzós szettet raknék össze

Új hozzászólás Aktív témák